![]() |
|
Концертен живот през 2008 - Printable Version +- Iron Maiden Bulgaria Forum (https://ironmaiden-bg.com/forum) +-- Forum: Iron Maiden - България (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4) +--- Forum: Общи приказки (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=15) +--- Thread: Концертен живот през 2008 (/showthread.php?tid=219) |
Концертен живот през 2008 - Dragontear - 22nd October 2008 Аз изобщо не знам да са свършвали ! ние си ги взехме преди 1 седмица от City Center Концертен живот през 2008 - Morgoth - 22nd October 2008 А за колко ги зехте и от кой магазин
Концертен живот през 2008 - Dragontear - 22nd October 2008 За 25 лв от Сити Центъра .. (или Скай Центъра зад НДКИ в НДК ще ги има Също и от мола ще можеш да си вземеш Ето ти пълен списък на касите на Тикет про .. прецени коя ти е най близо Концертен живот през 2008 - Leviatan - 22nd October 2008 Ама и вие ли ще идвате? Уууу бравос, айде всички на Таря. Концертен живот през 2008 - Morgoth - 22nd October 2008 Ей супер Сега да изкрънкам кинти и в петък ще си зема билет
Концертен живот през 2008 - the_trooper - 24th October 2008 Dragontear Wrote:Аз изобщо не знам да са свършвали ! Свършиха и за това преместиха концерта в зала "Фестивална", която е с по-голям капацитет. Концертен живот през 2008 - Eddi - 24th October 2008 А бе щеше да е по-добре в някоя по-малка зала, защото Фестивална няма да се напълни, а и не се слави като зала с добра акустика. а особено за концерт като този звукът е много важен Концертен живот през 2008 - Morgoth - 25th October 2008 Eddi Wrote:А бе щеше да е по-добре в някоя по-малка зала, защото Фестивална няма да се напълни, а и не се слави като зала с добра акустика. а особено за концерт като този звукът е много важенЗначи на Пърпъл звука беше добре (поне отпред , а и Форинър мисля че бяха там и специално пък при тях не познавам някой да се оплака от звука
Концертен живот през 2008 - Eddi - 25th October 2008 Morgoth Wrote:Значи на Пърпъл звука беше добре (поне отпред да, и аз бях на Пърпъл и звукът наистина беше добре, ама не знам как ще разположат сцената пък и дали ще се получи и този път номерът
Концертен живот през 2008 - Eddi - 30th October 2008 Е, какво ще кажете за концерта на Таря? Аз съм възхитен, беше страхотно. а като я видяхме с Мони пред залата, аз щях да припадна от вълнение
|