Iron Maiden Bulgaria Forum
Концертен живот през 2008 - Printable Version

+- Iron Maiden Bulgaria Forum (https://ironmaiden-bg.com/forum)
+-- Forum: Iron Maiden - България (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Общи приказки (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Thread: Концертен живот през 2008 (/showthread.php?tid=219)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Концертен живот през 2008 - Dragontear - 22nd October 2008

Аз изобщо не знам да са свършвали !

ние си ги взехме преди 1 седмица от City Center


Концертен живот през 2008 - Morgoth - 22nd October 2008

А за колко ги зехте Rolleyes и от кой магазин Rolleyes


Концертен живот през 2008 - Dragontear - 22nd October 2008

За 25 лв от Сити Центъра .. (или Скай ЦентъраWink зад НДК

И в НДК ще ги има

Също и от мола ще можеш да си вземеш

Ето ти пълен списък на касите на Тикет про .. прецени коя ти е най близо


Концертен живот през 2008 - Leviatan - 22nd October 2008

Ама и вие ли ще идвате? Уууу бравос, айде всички на Таря.


Концертен живот през 2008 - Morgoth - 22nd October 2008

Ей супер Smile Сега да изкрънкам кинти и в петък ще си зема билет


Концертен живот през 2008 - the_trooper - 24th October 2008

Dragontear Wrote:Аз изобщо не знам да са свършвали !

ние си ги взехме преди 1 седмица от City Center

Свършиха и за това преместиха концерта в зала "Фестивална", която е с по-голям капацитет.


Концертен живот през 2008 - Eddi - 24th October 2008

А бе щеше да е по-добре в някоя по-малка зала, защото Фестивална няма да се напълни, а и не се слави като зала с добра акустика. а особено за концерт като този звукът е много важен


Концертен живот през 2008 - Morgoth - 25th October 2008

Eddi Wrote:А бе щеше да е по-добре в някоя по-малка зала, защото Фестивална няма да се напълни, а и не се слави като зала с добра акустика. а особено за концерт като този звукът е много важен
Значи на Пърпъл звука беше добре (поне отпредWink, а и Форинър мисля че бяха там и специално пък при тях не познавам някой да се оплака от звука Wink


Концертен живот през 2008 - Eddi - 25th October 2008

Morgoth Wrote:Значи на Пърпъл звука беше добре (поне отпредWink, а и Форинър мисля че бяха там и специално пък при тях не познавам някой да се оплака от звука Wink

да, и аз бях на Пърпъл и звукът наистина беше добре, ама не знам как ще разположат сцената пък и дали ще се получи и този път номерът Smile


Концертен живот през 2008 - Eddi - 30th October 2008

Е, какво ще кажете за концерта на Таря? Аз съм възхитен, беше страхотно. а като я видяхме с Мони пред залата, аз щях да припадна от вълнение Big Grin Big Grin Big Grin