Iron Maiden Bulgaria Forum
Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан - Printable Version

+- Iron Maiden Bulgaria Forum (https://ironmaiden-bg.com/forum)
+-- Forum: Iron Maiden - България (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Новини (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Thread: Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан (/showthread.php?tid=233)

Pages: 1 2 3


Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан - Morticia Dickinson - 14th March 2008

"Chemical Wedding" - филмът по сценарий на вокалиста на IRON MAIDEN Bruce Dickinson за Алистър Кроули ще бъде показан за пръв път на кинофестивала в Кан през месец май. След това, през лятото лентата ще се завърти по кината на Острова. Периодично ви съобщавахме информация за "Chemical Wedding", ето още веднъж и постера. Главната роля е поверена на актьoра Саймън Калоу.

[Image: chemical_wedding.jpg]

http://www.katehizis.com


Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан - Bruce666 - 16th March 2008

Нямам търпение да го гледам. Все пак ще видим и как Bruce се е справил като сценарист.Smile


Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан - Nicko - 17th March 2008

Eми какво да му пожелаем на Брус,тази година в Cannes,догодина в Hollywood.Не е решил, не е успял!


Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан - misho_n - 5th April 2008

Като знам какви текстове на песни пише,не се съмнявам,че сценарият ще е интригуващ.Почти съм сигурен,че филмът си го бива.Ще го дочакаме и ние да го гледаме,макар че по нашите кина незнам дали ще го въртят.По-вероятно на някои фестивал.


Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан - Maidencheto - 6th April 2008

Нямам търпение!Въпреки,че не съм по филмите,този ще го гледам 100000000000000%!Според мен ще е уникален и неповторим!Още като чух за него се въодушевих!Ще е нещо наистина добро,не се съмнявам,защото Брус има невероятно въображение и усещане за нешата,сякаш ги вижда през някакъв друг поглед!А най-странното е,че е близко до моя поглед,за това го обожавам!:wub:


Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан - Кико - 6th April 2008

Брус и семейството му ще играят епизодична роля,ще се появят веднъж и мисля,че даже Брус имаше някакви реплики,така че нямам търпение :rockdevil:
Последното,което бях чел е ,че Брус ще е обикновен селянин и семейството му ще бъде нападната и той ще го брани :edtroop:
Все пак ще се появи за 1минута някъде,което си е голям кеф :devilsmiley:


Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан - Bruce666 - 11th April 2008

Е супер не го знаех :eusa_clap:


Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан - aces_high - 20th April 2008

Вижте трейлъра тук http://youtube.com/watch?v=r9rVv483BTA


Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан - Кико - 21st April 2008

А саундтрака Wink
Дано го напише нашия човек :rockdevil:
Нямам търпение...


Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан - kosio - 22nd April 2008

Ето го саундтрака
http://www.bravewords.com/news/87214