![]() |
||
|
Новият artwork за безплатен Download - Printable Version +- Iron Maiden Bulgaria Forum (https://ironmaiden-bg.com/forum) +-- Forum: Iron Maiden - България (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4) +--- Forum: Новини (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=12) +--- Thread: Новият artwork за безплатен Download (/showthread.php?tid=268) |
||
Новият artwork за безплатен Download - Dragontear - 12th May 2008 Iron Maiden пуснаха артуърка на излизащия на 12 май сборен албум на "Somewhere Back In Time - The Best Of: 1980-1989 "за свободен download Новият artwork за безплатен Download - BloodOmen - 14th May 2008 Отново са се постарали с обложката. Новият artwork за безплатен Download - Dragontear - 14th May 2008 Не те, а Derek Riggs. За пореден път се уверявам че този човек е гении каквото и да пипне то моментално става 30 пъти по-готино. Той не случайно е лицето на Мейдън.. забележете дори плаката на новото турне. Добре че отзад фона е от оригиналната илюстрация на Ригс от 84 Защото едито дето е пред него .. бие много на склета на Gamma Ray ![]() ![]() Сигурно защото ги е рисувал един човек де.. но трудно би се постигнало изражението на еди което прави Ригс.. наистина е уникално и е направо супер че е на новата обложка
Новият artwork за безплатен Download - BloodOmen - 15th May 2008 Човека е с голяма фантазия и поглед върху нещата. От вътре му идва. Новият artwork за безплатен Download - pako_potter - 17th May 2008 Да, и аз съм на това мнение. Не е то само едната обложка да направиш - трябва и въображение. Въображение му е майката, дет' се вика! :laugh: Новият artwork за безплатен Download - Bruce666 - 29th May 2008 Жалко че Дерек не рисува за Мейдън вече ad:. Наистина добър художник, няма какво да се говори. Когато хвана да си драскам често набързо си нарисувам един Еди и винаги ги рисувам по моделите на Ригс (е разбира се всичко съм си запаметил в главата, сега да хвана да търся да прерисувам няма смисъл нямам на предвид хубави и изпипани като неговите аз дори не ги оцветявам, като по-малък рисувах непрекъснато и си оцветявах рисунките но сега за оцветаяването ме мързи пък и на лист от тетрадка няма смисъл от оцветяване Но наистина Ригс е велик. Когато разглеждам неговите рисунки на Еди направо сякаш може да усетиш обстановката от картината, сякаш е истинска никога претрупана и с много скрити знаци. Просто разбираш че ги е рисувал човек наистина разбиращ до съваршенство от работата си. Поне аз направо изпитвам вдъхновение и се чувствам супер когато разглеждам разни обложки на Мейдън рисувани от Ригс.
|