Iron Maiden Bulgaria Forum
Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Printable Version

+- Iron Maiden Bulgaria Forum (https://ironmaiden-bg.com/forum)
+-- Forum: Iron Maiden - България (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Новини (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Thread: Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! (/showthread.php?tid=308)

Pages: 1 2


Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Dragontear - 4th August 2008

Новата китара на Adrian Smith марка Jackson, беше открадната след вчерашния концерт на групата в Атина/ Гърция.
Нека всички фенове на Maiden се включат в търсенето на китарата.
Трудно ще се продаде, понеже тази китара е единствена в света.
Ще има възнаграждение под формата на тур яке на Maiden и писмени благодарнсти от Adrian, за всеки с информация водеща до намирането на китарата.
ОПИСАНИЕ:
JACKSON STRAT COL. WHITE ADRIAN SMITH SIGNATURE MODEL, WHITE SCRATCH PLATE
EBONY FRETBOARD
ADRIAN SMITH SIGNATURE ON FRONT OF HEADSTOCK
HUMBUCKER BRIDGE PICK-UP
TWO SINGLE COIL PICK-UPS
RECTANGULAR BLACK MOULDED JACKSON GUITAR CASE.
Сериният номер на китарата е 8467
[Image: guitar_pic.jpg]
Ако имате информация, моля свържете се с Официалния Фен Клуб на Maiden.. fanclub@ironmaiden.com


Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Кико - 4th August 2008

Т'ва ако не е Любо те па на! :rockdevil:


Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Leviatan - 5th August 2008

Кико Wrote:Т'ва ако не е Любо те па на! :rockdevil:

Ще ме прощаваш ама аз исках да открадна чорапите на ДейвиBig Grin. Обаче подозирам кой го е направил - оня агент с черния клин и орловото перо, дето кой каза че имал въшки или бълхи. Е тоя е! Беше фен на Майкъл Джексън и понеже китарата е Джаксън...абе объркал се е с именатаSmile Него трябва да търсим.
п.п. аз казах ли ви защо са били империя?! Е, думите ми се потвърждават. Сега се надявам другото турне да се сетят за китарата и да си кажат: " Бе я да отскочим до България бе - там имат отрова, ама поне не крадат китари".


Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Morticia Dickinson - 5th August 2008

Ако някой от нас е откраднал китарата му то това щеше да съм аз.Аз се бъзиках, един ден преди концерта,че ще му открадна китара ако не ми обърне внимание и нана...ебаси откраднаха му я.Аз си мисля,че скоро няма да стъпят там.


Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Кико - 5th August 2008

Ти беше много далече от сцената,няма как да си ти Big GrinBig GrinBig Grin
А и ти Adrian щеше да откраднеш не пустата китара Big Grin


Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - mickthomson - 5th August 2008

Leviatan Wrote:Сега се надявам другото турне да се сетят за китарата и да си кажат: " Бе я да отскочим до България бе - там имат отрова, ама поне не крадат китари".

чул те Господ Smile


Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Кико - 5th August 2008

K'ва отрова имаме ве???Нещо не разбрах..
Отровни са гърците като се изпотят...


Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Perfect Stranger - 5th August 2008

Заради въпроса на Брус какво е отровното питие, което пием в България /ракията/. То принципно на инглиш като искат да те питат кво пиеш /алкохол/, казват "What's your poison?".
Едит - за това става дума:
Брус Говори За " Bulgarian Poison Drink"Smile


Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Кико - 5th August 2008

Ааа за т'ва ли бе..да помня дето го каза.Ама на Брус му е яко,че е пил ракия,а на Adrian едва ли му е яко,че няма китара...Big Grin


Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Morticia Dickinson - 5th August 2008

Незнам защо, но ми стана много смешно това горе,дет го каза Кико :laugh::laugh::laugh: