![]() |
|
Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Printable Version +- Iron Maiden Bulgaria Forum (https://ironmaiden-bg.com/forum) +-- Forum: Iron Maiden - България (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4) +--- Forum: Новини (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=12) +--- Thread: Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! (/showthread.php?tid=308) Pages:
1
2
|
Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Dragontear - 4th August 2008 Новата китара на Adrian Smith марка Jackson, беше открадната след вчерашния концерт на групата в Атина/ Гърция. Нека всички фенове на Maiden се включат в търсенето на китарата. Трудно ще се продаде, понеже тази китара е единствена в света. Ще има възнаграждение под формата на тур яке на Maiden и писмени благодарнсти от Adrian, за всеки с информация водеща до намирането на китарата. ОПИСАНИЕ: JACKSON STRAT COL. WHITE ADRIAN SMITH SIGNATURE MODEL, WHITE SCRATCH PLATE EBONY FRETBOARD ADRIAN SMITH SIGNATURE ON FRONT OF HEADSTOCK HUMBUCKER BRIDGE PICK-UP TWO SINGLE COIL PICK-UPS RECTANGULAR BLACK MOULDED JACKSON GUITAR CASE. Сериният номер на китарата е 8467 ![]() Ако имате информация, моля свържете се с Официалния Фен Клуб на Maiden.. fanclub@ironmaiden.com Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Кико - 4th August 2008 Т'ва ако не е Любо те па на! :rockdevil: Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Leviatan - 5th August 2008 Кико Wrote:Т'ва ако не е Любо те па на! :rockdevil: Ще ме прощаваш ама аз исках да открадна чорапите на Дейви . Обаче подозирам кой го е направил - оня агент с черния клин и орловото перо, дето кой каза че имал въшки или бълхи. Е тоя е! Беше фен на Майкъл Джексън и понеже китарата е Джаксън...абе объркал се е с имената Него трябва да търсим.п.п. аз казах ли ви защо са били империя?! Е, думите ми се потвърждават. Сега се надявам другото турне да се сетят за китарата и да си кажат: " Бе я да отскочим до България бе - там имат отрова, ама поне не крадат китари". Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Morticia Dickinson - 5th August 2008 Ако някой от нас е откраднал китарата му то това щеше да съм аз.Аз се бъзиках, един ден преди концерта,че ще му открадна китара ако не ми обърне внимание и нана...ебаси откраднаха му я.Аз си мисля,че скоро няма да стъпят там. Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Кико - 5th August 2008 Ти беше много далече от сцената,няма как да си ти ![]() ![]() ![]() А и ти Adrian щеше да откраднеш не пустата китара
Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - mickthomson - 5th August 2008 Leviatan Wrote:Сега се надявам другото турне да се сетят за китарата и да си кажат: " Бе я да отскочим до България бе - там имат отрова, ама поне не крадат китари". чул те Господ
Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Кико - 5th August 2008 K'ва отрова имаме ве???Нещо не разбрах.. Отровни са гърците като се изпотят... Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Perfect Stranger - 5th August 2008 Заради въпроса на Брус какво е отровното питие, което пием в България /ракията/. То принципно на инглиш като искат да те питат кво пиеш /алкохол/, казват "What's your poison?". Едит - за това става дума: Брус Говори За " Bulgarian Poison Drink"
Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Кико - 5th August 2008 Ааа за т'ва ли бе..да помня дето го каза.Ама на Брус му е яко,че е пил ракия,а на Adrian едва ли му е яко,че няма китара...
Откраднаха китарата на Adrian в Гърция! - Morticia Dickinson - 5th August 2008 Незнам защо, но ми стана много смешно това горе,дет го каза Кико :laugh::laugh::laugh: |