![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SMF КАМПАНИЯ - Printable Version +- Iron Maiden Bulgaria Forum (https://ironmaiden-bg.com/forum) +-- Forum: Iron Maiden - България (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4) +--- Forum: Новини (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=12) +--- Thread: SMF КАМПАНИЯ (/showthread.php?tid=310) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SMF КАМПАНИЯ - Dragontear - 5th August 2008 SMF стартира кампания на някои от най-продаваните изпълнители в магазина си, които ще можете да зaкупите на ценови нива невъзможни до сега!!! Повечето от заглавията са на Iron Maiden и са в наличност. Кампанията ше бъде валидна до края на Август или съответно до изчерпване на количествата. Ето и албумите със съответните нови цени: Ние с Гери вчера си закупихме някой неща скоро пак ще ходим
SMF КАМПАНИЯ - stiff - 6th August 2008 Има и едно много добри японско издание на първия. Не е много намалено- 30 кинта, но това е нормално за този тип издания. Мисля да го взема, ако някой не ме изпревари. SMF КАМПАНИЯ - Dragontear - 6th August 2008 А с какво са по специални тея Японски издания ? SMF КАМПАНИЯ - stiff - 6th August 2008 Колекционерите много ги ценят заради лентичките отстрани, които се наричат OBI, но освен това винаги имат малко по-различно оформление или стикери вътре. Понякога са като дигипак, понякога пък има разкошни постери вътре. Навремето, когато дисковете все още не бяха на еднакво добро ниво, японските на Toshiba EMI бяха най-качествените. Най-вече имат колекционерска стойност, това е. Винаги са с по десетина Евро отгоре над обикновените издания. SMF КАМПАНИЯ - Кико - 6th August 2008 Поръчах си Piece Of Mind,колекцията от албуми не ми е пълна още,а също така и някакво DVD The Man Behind The Mask,на обложката беше Брус и мисля,че е посветено на него,за пръв го виждам и чувам,дано си заслужава
SMF КАМПАНИЯ - stiff - 6th August 2008 Между нас, казано, минал си се леко. Това тъп документален филм, в който интервюта дават Пол Ди Ано и Денис Стратън. От поредицата "дай да използваме името на другите, за да правим пари за себе си". Може и да греша, но мисля, че съм прав. Сподели впечатления като го гледаш. SMF КАМПАНИЯ - Кико - 7th August 2008 Еми дори да е така,от колекционерска гледна точка си струва ![]() Иначе stiff току що изгледах филм в youtube ,за който не бях чувал,казва се The Legacy Of The Beast.Разкзва цялостно за Мейдън.Но е неофициален,защото първо никъде по афишите на филма не беше изпозлвн официалния шрифт на групата,а и интервютата бяха само на...Пол Ди Ано и денис Стратън от групата.Останалите бяха някакви журналисти,които само си натрисаха мнението.Единия каза,че първите два албума(Iron Maiden,Killers) са топ 3 на Мейдън,а после каза,че Brave New World бил посредствен ,но пожънал успех заради риюниъна ,а пък и бил мейдънски. Денис наистина прекалява понякога.Не ми е антипатичен,ама като почне да говори сякаш той е бил стълб на бандата и незнам си какво.Говори сякаш има голяма заслуга за статута и името й,а всъщност няма. Пол беше далеч по-скромен,похвали Брус каза,че той е вокала на Мейдън,а също така накрая каза,че те са все още най-великата хеви метъл банда в света. Интервютата със Стив и Брус бяха някакви взети по някакви летища и даже едва ли са от авторите на филма,според мен са изрязани от други,докато тези с Пол и Денис си бяха взети от тоя дето е правил филма. Сори за офф поста,иначе ,който му се гледа този филм(има и не лоши моменти Iron Maiden - Legacy of the Beast - това е заглавието.Филмът е разделен на десет части.
SMF КАМПАНИЯ - Dragontear - 7th August 2008 Впрочем ние с Гери си поръчахме CD Single на The Trooper и трябва да пристигнат някъде след 2 седмици.. Най-много от предлаганото намаление ми се струва Death On The Road Преди беше 60 лв . а сега е 35... След изтичането на кампанията се връща на старата цена. SMF КАМПАНИЯ - stiff - 7th August 2008 Току що поръчах на Сашо винилите на Somewhere Back In Time и Death On The Road. Струва си да се отбележи, че Сашо е единственият, който се ангажира да вкарва тези неща. Много похвално! Иначе трябва e-bay, а там нещата не винаги са сигурни. SMF КАМПАНИЯ - kosio - 7th August 2008 Братче, има ли сайт Сашо, че да го питам с какво снабдява ? А, сигурно е от СМФ, значи зная го |