Iron Maiden Bulgaria Forum
Suggestions, Comments and Questions - Printable Version

+- Iron Maiden Bulgaria Forum (https://ironmaiden-bg.com/forum)
+-- Forum: Up The Irons (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: The Forum (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Thread: Suggestions, Comments and Questions (/showthread.php?tid=35)

Pages: 1 2 3

Suggestions, Comments and Questions - Dragontear - 7th September 2007

Here you can leave your comments, questions and suggestions about the forum

Here also you can ask and discuss with the . Administrators and Team Members everything concerning the forum.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

В тази тема можете да оставяте коментари въпроси и предложения относно форума

Тук също ще можете да обсъждате с членовете на групите Administrators и Team Members проблеми касаещи форума и неговото развитие.

Suggestions, Comments and Questions - ThePrisoner - 8th September 2007

Maybe have a general chat/off topic area for any discussion that might not be exclusively Maiden related?

Suggestions, Comments and Questions - Dragontear - 8th September 2007

You are right.. i didn't created it from the first because i didn't knew if there will be a lot of fans from different countries... But now ill will make it and feel free to open topics there

Suggestions, Comments and Questions - fallen - 18th September 2007

Аз имам малко проблем с личните съобщения - днес като влязох ми се отвори едно в малко прозорче, аз го затворих и си мислих после да отговарям, но като се опитам да го отворя после от Control Panel-a ми се появява бяла страница... А, да - с Mozilla Firefox 2.0.0.6 съм.

Айде ще си кажа и другото нещо, което не ми харесва особено - емотиконките. малко са беднички, а и им изпъкват белите пикселчета по контура на тъмния фон.

Иначе сега забелязвам, че и часовника май не е много точен...

Suggestions, Comments and Questions - Dragontear - 18th September 2007

Това са проблеми по които работя усилено, емотиконките до края на седмицата ще съм ги оправил. а това за съобщенията и аз го забелязах вчера. Предполагам че до края на месеца, като се преместим на нов сървър и подновим версията на форума тези проблеми ще изчезнат. smile.gif

Suggestions, Comments and Questions - Vessy - 6th November 2007

Оказа се че имам проблеми с едитването на един от постовете ми. Не ми се появява въобще бутон EDIT, а съм допуснала печатна грешка Blush
Та поста е в темата за Идеята в секцията за Фенклуба
На останалите ми постове бутона се появява.
Оказа се че не получавам и лични съобщения, всъщност получавам, но без текст. Не знам дали защото са от Любо. Разбрах че той има проблеми с текста - нещо му се губи Wink

Suggestions, Comments and Questions - Ludnichar - 6th November 2007

Аз пък не мога да си вкарам картинка в подписа...

Suggestions, Comments and Questions - Dragontear - 6th November 2007

Ludnichar пробвай сега да сложиш мисля че няма да има проблем...
странно е че Eddie Breeg може а ти не можеш
бтв ограничавайте се с текста и картинките на подписите .. не ми се иска да намалявам полетата Smile

Веси .. пратил съм ти ЛС ако не го вишдаш пак тогава проблема е голям .. пробвайте пак с Любо да си разпратите по някое съощение ако има пак проблем проверете с настройките да не би да сте се настройли да приемате само от Buddy list

Пробвай сега дали може да си едитваш постовете

Suggestions, Comments and Questions - Ludnichar - 7th November 2007

Тц... Пак не става, излиза ми само като линк към картинката...

Suggestions, Comments and Questions - Dragontear - 7th November 2007

Готов си ... Мисля че вече всичко трябва да е ок :edwink: