Iron Maiden Bulgaria Forum
Участие на групата ми в петък! - Printable Version

+- Iron Maiden Bulgaria Forum (https://ironmaiden-bg.com/forum)
+-- Forum: Iron Maiden - България (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Общи приказки (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Thread: Участие на групата ми в петък! (/showthread.php?tid=419)



Участие на групата ми в петък! - stratevcaster2 - 17th June 2009

Здравейте , поканени сте на участие на мойта група в петък 19 юни в Заимовата градина зад театър София . Предвижда се да е много яко , но за съжаление няма да може да ударим песни на Maiden . Стартира в 18:30


Участие на групата ми в петък! - eddie94 - 17th June 2009

От група Ювка ли си :eusa_think:


Участие на групата ми в петък! - stratevcaster2 - 18th June 2009

Не , Sulfur .