Iron Maiden Bulgaria Forum
"Пенсиониране" на песни - Printable Version

+- Iron Maiden Bulgaria Forum (https://ironmaiden-bg.com/forum)
+-- Forum: Iron Maiden - България (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Iron Maiden (https://ironmaiden-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Thread: "Пенсиониране" на песни (/showthread.php?tid=50)

Pages: 1 2 3 4

"Пенсиониране" на песни - Dragontear - 8th September 2007

През 2007 имах честта да видя Maiden на живо 2 пъти . На концерта свириха доста песни от новия албум но и много класики. За съжаление не изсвириха нито една песен от миналите им 2 албума Dance Of Death и Brave New World

Смятате ли че някои от класиките им е време да се пенсионират и сет листа да се опресни малко с песни от гореспоменатите 2 албума и дори от X Factor и Virtual XI ?
В Rock In Rio видяхме, че Брус се справя доста добре с песните от периода с Блейз ..пък и се съмнявам да са ги позабравили.
Кои от класиките мислите че е време да се пенсионират ? ....И кои пени искате да ги заместят?

"Пенсиониране" на песни - Ludnichar - 10th September 2007

Мечтата ми е да чуя "Dream of Mirrors" на живо! За другите нямам претенции, но тази наистина ми е мечта...

"Пенсиониране" на песни - Aggressive Perfector - 10th September 2007

Вярно, сета требе да се поразнообрази. Ама чак да се пенсионират... Проблемът при Мейдън е, че не слагат само по една хитова песен в албум, а просто 90% от всичките им песни са прекрасни и няма начин всички тези песни да се изсвирят наживо. А пък старите класики са с привилегия... wink.gif Може би трябва да правят по-дълги концерти.
Аз лично винаги съм искал да чуя живо изпълнение на Purgatory - песента е велика, таман като за наживо е... Идея си нямам защо не я изпълняват. Също и Aces High, само че за нея мисля, че не я свирят щото Брус вече не може да вдигне толкова нависоко tongue.gif

"Пенсиониране" на песни - The Dragon - 17th September 2007

Не знам за парче което да писне на публиката, но има няколко които лично аз много бих искал да чуя - Flight of Icarus, Alexander the Great, Montsegur (много ме беше яд, че на Death on the road не я пяха), Only the good die young... Изобщо има много недооценени албуми (1986-1990) които за жалост са ми от най-любимите.

"Пенсиониране" на песни - Morticia Dickinson - 17th September 2007

Пффф абсурд..това да пенсионирам песни си е чисто Мейдън-охулстване unsure.gif .Просто наистина трябва да подготвят 40 песни,които да сменят на всеки концерт и така ще има разнообразие и повечето фенове,които са ги виждали н-пъти няма да мрънкат.Въпреки,че аз бих била доволна да ги видя, ако ще и цяла вечер да ми изпълняват една и съща песен нон стоп.

"Пенсиониране" на песни - stiff - 21st November 2007

Ми не знам... Може би да върнат Running Free. С удоволствие бих "жертвал" Run To The Hills и даже Hallowed Be Thy Name. Последната адски ми е втръснала. Ама това си е за мен все пак. Много добре осъзнавам колко се кефят хората на тие парчета.:edtroop:

"Пенсиониране" на песни - weekendwarrior - 22nd November 2007

Трудна работа, но ако трябва да се лиша от нещо:

Run To The Hills
Wrathchild
2 Minutes to Midnight

в полза на

Out Of The Silent Planet
Pubic Enema Number One / Judas My Guide
Moonchild / Infinite Dreams

Е-ех мечти...

"Пенсиониране" на песни - Dragontear - 24th November 2007

Wrathchild