13th December 2007, 14:23
Абе май ще ни пропуснат, гледам, че заминават за Полша после.
Любо, защо или, бе? Нищо не пречи да идем и на двете места.
Любо, защо или, бе? Нищо не пречи да идем и на двете места.
|
Iron Maiden в Гърция на 2 Август!!!
|
|
« Next Oldest | Next Newest »
|
| Users browsing this thread: |
| 3 Guest(s) |