30th July 2008, 14:14
The final countdown
. Време не остана бе хихи Ариииииииии.
Сега ако някой има някакви въпроси да пита сега докато е време. Надявам се на всички да е ясно къде е мястото и часа на срещата и какво да се носи /в смисъл билета е важен/ друго не толкова. А разбира се и документ за самоличност. Аз да напомня!
. Време не остана бе хихи Ариииииииии. Сега ако някой има някакви въпроси да пита сега докато е време. Надявам се на всички да е ясно къде е мястото и часа на срещата и какво да се носи /в смисъл билета е важен/ друго не толкова. А разбира се и документ за самоличност. Аз да напомня!
