7th January 2008, 23:36
Права си по нета я няма таз снимка, ма нали се сещаш че може някой да я изнамерил, просто реално този самолет много трудно би кацнал там,хем че пътя му минава през Б-я като лети към Африка, но от друга страна защо би спирал у Варна
дори за зареждане. Много е спорно
Може някой пилот да я цънкнал на друго летище и после тва било у Варна
дори за зареждане. Много е спорно
Може някой пилот да я цънкнал на друго летище и после тва било у Варна
