8th June 2008, 20:53
Iron Maiden поканиха Американско- норвежките мелодик метъли от Kamlelot за подгряваща група, за концерта си в TT Circuit на 16 Август в Асен – Холандия.
![[Image: kamelot_pic.jpg]](http://ironmaiden-bg.com/forums/../Image/kamelot_pic.jpg)
За повече информация посетете официaлната страница на Kamelot в Myspace
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
All the evil seems to live forever...

