Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан
#21
Филма е доста добър.Малко е по-откачен от колкото трябва,но си струва гледането.Определено бих го гледа отново.По 10то балната му давам 8,5 ,което му дава място в моя личен топ 10 Smile
Между другото съвсем случайно докато слушах Man Of Sorrows на финалните надписи,забелязах,че Брус играе във филма.Да видим длаи ще го познаете Wink не ми беше лесно,ама като видях коя роля изпълнява се сетих.За секунди се появява,ама стига толкова жокери,помъчете се малко :edrool:
Steve Harris is no saint. But he did start something of a religion.
04.06.07 :edtroop: 02.08.08:edtroop: 10.02.09:edtroop: 14.08.10 :edtroop: 15.08.10 :edtroop: 08.06.13 :edtroop:
Reply


Messages In This Thread
Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан - by Morticia Dickinson - 14th March 2008, 14:39
Филмът на Bruce Dickinson с премиера в Кан - by Кико - 9th September 2008, 13:01

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)