Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Литература...Какво четете в момента? Какви &#1
#13
Аз книги не обичам да чета от както мога да чета,прихванала съм като алергия от малка към тях.Били са ме да чета книги, но както се знае насила нищо хубаво не става.(Странно как така съм доста интелигента и философски компетента като не съм чела повече от 10 книги :laughSmile.Иначе събирам книги и все се каня да ги чета, но нямам време, но мойта литература е окултиска.
Иначе съм си наумила да събера всички книги на Стивън Кинг :rockdevil: само него ми идва от вътре да чета и на Джон Конъли.
Reply


Messages In This Thread
Литература...Какво четете в момента? Какви &#1 - by Morticia Dickinson - 17th July 2008, 12:02

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)