17th July 2008, 12:02
Аз книги не обичам да чета от както мога да чета,прихванала съм като алергия от малка към тях.Били са ме да чета книги, но както се знае насила нищо хубаво не става.(Странно как така съм доста интелигента и философски компетента като не съм чела повече от 10 книги :laugh
.Иначе събирам книги и все се каня да ги чета, но нямам време, но мойта литература е окултиска.
Иначе съм си наумила да събера всички книги на Стивън Кинг :rockdevil: само него ми идва от вътре да чета и на Джон Конъли.
.Иначе събирам книги и все се каня да ги чета, но нямам време, но мойта литература е окултиска.Иначе съм си наумила да събера всички книги на Стивън Кинг :rockdevil: само него ми идва от вътре да чета и на Джон Конъли.
