17th July 2008, 14:34
А от отдавна си мисля да прочета наново Селинджър, обаче си дадох книгите и така и не ми ги върнаха. Просто няма такава книга като "Спасителят в ръжта", както и сборника разкази. Вярно,че като ги четях се издухвах страшно, обаче тези книги са неверойе! Ако някои не ги е чел му ги препоръчвам с 9 звезди от 10 възможни.
