Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Литература...Какво четете в момента? Какви &#1
#15
А от отдавна си мисля да прочета наново Селинджър, обаче си дадох книгите и така и не ми ги върнаха. Просто няма такава книга като "Спасителят в ръжта", както и сборника разкази. Вярно,че като ги четях се издухвах страшно, обаче тези книги са неверойе! Ако някои не ги е чел му ги препоръчвам с 9 звезди от 10 възможни.
Reply


Messages In This Thread
Литература...Какво четете в момента? Какви &#1 - by Leviatan - 17th July 2008, 14:34

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)