25th August 2008, 09:59
Е, не точно разделно .. но е хубаво като си купуваме нещата в два броя защото едните винаги остават неразпечатани.. което е по яко
:edrool:
Така правиме и с плочите... всички знаем че една неразпечатана плоча има много голяма стойност
:edrool:Така правиме и с плочите... всички знаем че една неразпечатана плоча има много голяма стойност
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
All the evil seems to live forever...

