1st September 2008, 23:52
Газа ми беше любимец в детските ми години .Знам му и средното име и РД и мястото където е роден .Кефеше ме като играч много,жалко за поведението му извън терена .
Тази вечер гледах мача Брага-Спортинг и една от фракцийте на феновете на Спортинг ме грабнаха с тяхното знаме ,и се поразтърсих в Гугъл и намерих снимка на техен шал, да Ви покажа защо http://www.scarvescollection.com/scarves..._verde.JPG :rockdevil:
Тази вечер гледах мача Брага-Спортинг и една от фракцийте на феновете на Спортинг ме грабнаха с тяхното знаме ,и се поразтърсих в Гугъл и намерих снимка на техен шал, да Ви покажа защо http://www.scarvescollection.com/scarves..._verde.JPG :rockdevil:
