21st April 2009, 09:12
абе бая чужденци го слушат това. доста мои приятели от други държави са си харесвали тази "музика". най- вероятно, защото за тях не е нещо традиционно и я възприемат като "местна култура":eusa_silenced: а и това че не разбират за какво се пее доста допринася 
и въпреки това тази информация ме съмнява... много
най- малкото кой дебил ще реши да пусне чалга на метъл легенди :eusa_think: то всякви ги има де, ама...

и въпреки това тази информация ме съмнява... много
най- малкото кой дебил ще реши да пусне чалга на метъл легенди :eusa_think: то всякви ги има де, ама...
"...and with strange aeons even death may die..."
