15th February 2009, 22:40
Абе и аз се зачудих пак ли ще го правят РОК фест, защото 2007 беше Мюзикфест, доколкото си спомням, а миналата година беше Партифест и свириха титани като Ace Of Base /или както се беше изразил някой по форумите турбо-диско
/ и т.н.
Дано тая година кризата не ги засегне и дано доведат читави групи.
/ и т.н. Дано тая година кризата не ги засегне и дано доведат читави групи.
And I know of the pain that you feel the same as me...
