21st January 2010, 20:02
Кико Wrote:Мене ме е яд,че в София бяха на Локомотив а после позьорите от Дипьеш Мод ги сложха на националния ,както и Мадона.
А иначе тая година не е имало в Каварна повече от 13,000.
Depeche Mode бяха на Локомотив, но иначе съм съгласен с почти всичко, което каза.
[COLOR="DarkRed"]There are more things in heaven and earth, than are dreamt of in your philosophy.
Hamlet, Act I, Scene V[/COLOR]
Hamlet, Act I, Scene V[/COLOR]
