Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
НОВО!!!
И такааа някои от вас сигурно са забелязали че имаме тайна секция на форума. Тя е кръстена FAN DOWNLOAD и в достъпна само за Вип потребители и членове на фен-клуба :edtroop:

В нея има вече качени Bootlegs на Maiden и албуми на NWOBHM групи

има също така ноти на повечето албуми на Iron Maiden в PDF формат

Другите потребители също ще мога да се възползват от секцията когато бъдат повишени .. това става автоматично като са регистрирани над 2 месеца и имат повече от 150 мнения

Никовете им ще станат бели и и ще са Elite Membes .. След като са регистрирани повече от година и имат над 500 мнения
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
E Пишете тук какво мислите за новия дизайн на сайта и форума.
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
рОлира! Smile
[Image: velikoturnovo_Clan.jpg]
Reply
Ай честито! Много ми харесва Никсън, супер изглежда време е да почерпишBig Grin
Reply
кефи, идялен е според мен
I'm an FC member!
04.06.07(BG)...02.08.08(GR)...10.02.09(SRB)...14.08.10(HU)...15.08.10(RO)...16.06.14(BG)...30.07.16(RO)...24.04.17(DE)...20.07.18(GR)...22.07.18(BG)... 10/11.08.18(UK)...22.05.22(CRO)...24.05.22(SRB)...02.07.22(DE)...13.07.22(BG)...
Reply
Харесва ми. На пръв поглед ми допадна, но имах намерение да помрънкам, че ми липсва бутончето за новите постове. След втория поглед обаче се отказах /щото го намерих/ и сега само се кефя. Big Grin
Reply
Levitian Wrote:Ай честито! Много ми харесва Никсън, супер изглежда време е да почерпишBig Grin
Хех, то май ние трябва да го черпим, че ни е направил такъв готин сайт.
Reply
Уникално яко е!От всякъде рулз!
[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
Готино е,но докато свикна.

Тц от къде ги вадиш тез аватарчета бе Trooper
Reply
D:\Important Stuffs\Music\Iron Maiden\Maiden Pictures\Members Photos\Bruce Dickinson Big Grin
[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)