Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iron Maiden в Гърция на 2 Август!!!
абе, да аз да намеря парите пък, ще се примиря да съм на 20метра по назад, :edtroop:
I'm an FC member!
04.06.07(BG)...02.08.08(GR)...10.02.09(SRB)...14.08.10(HU)...15.08.10(RO)...16.06.14(BG)...30.07.16(RO)...24.04.17(DE)...20.07.18(GR)...22.07.18(BG)... 10/11.08.18(UK)...22.05.22(CRO)...24.05.22(SRB)...02.07.22(DE)...13.07.22(BG)...
Reply
Тъййй, моля някой от ходещите в тикет-про да се свърже с мен на лични и да ми даде сметка да преведа парите. Жалко, щото можех да ги дам на ръка, а не да се разправям с преводи и т.н. Идиотите в Банкя си бяха рекламирали хотела, че предоставяли безжичен нет и си замъкнах лаптопа дотам, за да установя, че не било вярно. :edmad:
Reply
Perfect мисля че ще е по удачно с пощенски запис да пратиш парите
аз имам банкова сметка в евро, но мисля че превода ще е по скъп..
какво ще кажеш?
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Ами мен и двата начина ме устройват, но мислех, че по банков път ще е по-удобно, за запис ще трябва някой да ходи до пощата да го взема. Преценете как е по-удобно и драскайте, за да мога в понеделник да ги пусна.
Reply
На мен ми е удобно да отида до пощата защото е до нас Smile.. банката ми е по дълеч... пък е и много разправия Smile
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
До момента кои със сигурност ще ходим в Атина?
Reply
Ми не сме ли онези 12 от тук
http://ironmaiden-bg.com/forums/showthread.php?t=207
Reply
айдеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!!!
Време не остана, 2 идвааааааааааааааааааааа!
Ще се видм ли в Атина?
:edtroop:
:edhorns:
:edflame:
Reply
Vse o6te nqkakvi jelae6ti za Iron Maiden v Greece?????
Reply
Да необходими са ни ...заповядай
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)