Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iron Maiden в Румъния на 4 Август!!!
Потвърди се още една дата 4 Август Cotroceni Football Stadium Будапеща - Румъния

Продажбата на билети стартира днес в мрежата на www.myticket.ro
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Е, това е то! А на 3-ти да прескочат до софия викам аз.Big Grin
ПП-някой да знае какъв е курса лея-евро?
Reply
На мен ми се струва, че Букурещ е най-добрата оферта. Билетите пред сцената са по 70 лв. Екстра цена.

Стадионът обаче е доста малък и като гледам около една трета от трибуните ще са затворени. Стува ми се, че около 20 000 човека. Не повече. Дано да не свъшат бързо билетите за пред сцената.
Reply
да верно е това, че пък ся Букурещ излиза най изгодно, баси от сякъде ни обиколиха(Сърбия, Гърция, РумънияWink а да дойдат и на сам
Reply
Ако ще ходим трябва да си купим вече билетите или да запазваме.....вече са в продажда от вчера!!!!!!!!!!...и бързо ще свършат.....
Reply
Ето какво писах и какво ми отговориха румънците относно закупуването на билетите...

Кой има кредитна карта?

Quote:Hello!
You can bye tickets from http://www.myticket.ro with a credit card (from
anywere) and you will received them to the delivery address (in Bulgaria).

Regards,
MyTicket
---------------------------------------------------------
Niko Petras wrote:
> Greetings. I'm interested in buying several tickets for the Iron
> Maiden Concert in Bucharest on 04.08.2008. My question is: Can I buy
> tickets from Bulgaria and HOW?
>
> And From where I can get them?
>
> Thank you previously
> I wil look forward for your reply as soon as possible
>
> Best Regards
> Niko Petras
---------------------------------------------------------
Reply
http://www.myticket.ro/ro/bilete/62/deta...temyticket
Reply
Най-накрая и форум на най-любимата ми група Big Grin
Това е първият ми пост.Пъвро искам да кажа "Здравей" на всички и да кажа , че четох бая тука и се уверих че сте супер пичове сичките Wink
А отностно концерта в Румъния , аз съм решен да ида...писах до ТИкетпро дали имат идея за билетит ама никой не отговори...миналата година за Белград имаше екскурзий, ся за Букурещ що никой нищо не организира.Аз предлагам да се заемем сериозно и д аналазиме Букурещ!
Reply
Здравей радвам се че тук ти харесва. Да, обсъждаме подробно екскурзиите за концерти.
Миналата година до сърбия не го организираха тикет про а ЕВЕНТИМ
Писал съм лично и съм се обаждал на тикт про и чакам отговор и информация за концерта в Гърция.
А за Румъния нещата седят по друг начин.. компанията която предлага билетите за там няма клон тук в България.
На тях съм писал също и те ми отговориха че можем да платим билетите с Кредитна карта и да ни ги изпратят на посочен адрес тук в България
Reply
Dragontear Wrote:Здравей радвам се че тук ти харесва. Да, обсъждаме подробно екскурзиите за концерти.
Миналата година до сърбия не го организираха тикет про а ЕВЕНТИМ
Писал съм лично и съм се обаждал на тикт про и чакам отговор и информация за концерта в Гърция.
А за Румъния нещата седят по друг начин.. компанията която предлага билетите за там няма клон тук в България.
На тях съм писал също и те ми отговориха че можем да платим билетите с Кредитна карта и да ни ги изпратят на посочен адрес тук в България

Има вариант и за Wacken в Германия...170 евро е самолетния билет и билета за фестивала , отделно наистина бая пари ще трябват там за да се издържаме , ама ся....
Виж за Румъния ако успеем да намерим как чрез кредитна карта(аз мисля че наще иматWink смятам че е най-изгодно,защото само билета ни проблем , Букурещ ей го къде е..можем и пеша да идеме както се казв...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)