Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bruce Dickinson докара лично със самолет
Аз не мразя Мanowar даже след Мейдън те са втората най-истинска хеви метъл банда.
"Аз не съм бил на концерта ама съм го гледал целия във *бокса",хем не сте били ,хем говорите безмислици!
аз честно не съм най-голямата почитателка на manowar, но не тая и никакви лоши чувства към тях. Честно казано наистина за концерт на Manowar, точната тениска не е на Мейдън.. И да, Мейдън са ми любимата група, разбира се, винаги ще си останат такива, но винаги съм се дразнела някой да си купи билет за концерт за 50-100 лева, а да няма пари да си купи тениска именно на тази група. Или поне да отиде с изчистено черно.. И все пак облеклото не е важно, най-важно е преживяването от целия концерт ^^

Ама извинете, на концерта на паметната дата 4.06.2007 г. имаше цяла групичка с тениски на Линкин Парк и дори видях един с фланелка на Токио Хотел Huh е къде е уважението към групата
The beasT Wrote:аз честно не съм най-голямата почитателка на manowar, но не тая и никакви лоши чувства към тях. Честно казано наистина за концерт на Manowar, точната тениска не е на Мейдън.. И да, Мейдън са ми любимата група, разбира се, винаги ще си останат такива, но винаги съм се дразнела някой да си купи билет за концерт за 50-100 лева, а да няма пари да си купи тениска именно на тази група. Или поне да отиде с изчистено черно.. И все пак облеклото не е важно, най-важно е преживяването от целия концерт ^^

Ама извинете, на концерта на паметната дата 4.06.2007 г. имаше цяла групичка с тениски на Линкин Парк и дори видях един с фланелка на Токио Хотел Huh е къде е уважението към групата

Аз например мразя да ходя облечен в черно. И Manowar като нямат тениски, които да не са в черно, ще се наложи да отида със зелената си тениска на Maiden. А ако имаш 50-100 лв за билет, що да не си купиш и една нормална дреха от уважение към групата, а не черна тениска?
The beasT Wrote:... но винаги съм се дразнела някой да си купи билет за концерт за 50-100 лева, а да няма пари да си купи тениска именно на тази група. Или поне да отиде с изчистено черно..
Малко офф, ама мнооого обичам някой да седне да ми прави сметка на парите или пък да ми налага как да ида на концерт. Ами някои хора пък си ги събират тия 50-100 лв. като се лишават от нещо друго и наистина нямат пари за тениска на конкретната група. За това замисляла ли си се? Щото и миналата, и тая година бяха много силни и ако искам да ида на 10 концерта, освен бюджет за билетите и пътуването, трябва да си предвидя и такъв за тениски на всяка група според теб. Ми тия сега дето ще ходят на Деф Лепард и Уайтснейк, какво да правят, да се преобличат в паузата м/у двете групи ли? Ами тия като Zaphod76, които не обичат черно?
Лично аз не нося тениски на групи, защото не обичам показността. На концерти си ходя облечена общо-взето както обикновено. Сигурно съм по-малко фен от дечицата в парка, които носят тениски на метъл групи /даже имаше едно с мейдънска фланелка/, пък от телефончетата им звучеше рап.
да, така е, затова не се бях замисляла.. прави сте, само не ми се карайте Smile

Quote:И все пак облеклото не е важно, най-важно е преживяването от целия концерт
За мен пък облеклото няма значение, най-важното е да имам възможността да ида на концерт за което само един път ми се бе отворила възможност до сега. Много желая да ида и на Def Leppard но нямам такава, така че мисълта ми е че облеклото няма никакво значение. Rolleyes
преместихме си разговора в тази тема ---> http://ironmaiden-bg.com/forums/showpost...tcount=592 Wink
Облеклото няма никакво значение.З често си салгам Мейдънската фанелка,но нищо повече.Имам 2 фанелки на Мейдън и 2 на цепелин, като с едната цепелинска си ходя само в нас.Не държа като ходя от облеклото ми да се набива на очи каква музика слушам.Не са малко случайте ,където някой тип целия в кожи,с дълга коса и метълски гривни знае за метъла ,колко аз за Балшой театър.Това са глупости.
Иначе на Меноуор незнам какъв им е проблема.Аз не бих обърнал внимание на това кой как е облечен.
А точно тоя Джоуи де МАйо при Слави като беше каза един куп глупости.Който не е гледал има цялото Шоу във вбокса.Той е същия тъпак като някои други.Трябвало да си с метълска тениска,кожата билка задължителна,некжи такива.Да бе!Аз като не нося кожени дрехи,к'во слушам дръм ен бейс???
Steve Harris is no saint. But he did start something of a religion.
04.06.07 :edtroop: 02.08.08:edtroop: 10.02.09:edtroop: 14.08.10 :edtroop: 15.08.10 :edtroop: 08.06.13 :edtroop:
Кико Wrote:А точно тоя Джоуи де МАйо при Слави като беше каза един куп глупости.Който не е гледал има цялото Шоу във вбокса.Той е същия тъпак като някои други.Трябвало да си с метълска тениска,кожата билка задължителна,некжи такива.Да бе!Аз като не нося кожени дрехи,к'во слушам дръм ен бейс???

точно, абсулютно никво значение няма как си облечен, с черно, бяло, зелено.... с каква коса си, или дали имаш или нямаш цял куп кожени дрехи в шкафа си. баси тва са пълни глупости.
I'm an FC member!
04.06.07(BG)...02.08.08(GR)...10.02.09(SRB)...14.08.10(HU)...15.08.10(RO)...16.06.14(BG)...30.07.16(RO)...24.04.17(DE)...20.07.18(GR)...22.07.18(BG)... 10/11.08.18(UK)...22.05.22(CRO)...24.05.22(SRB)...02.07.22(DE)...13.07.22(BG)...

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)