Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suggestions, Comments and Questions
In this topic you can leave your comments and suggestions about the Website

-------------------------------------------------------------------------------------------

В тази тема ще можете да оставяте коментари и предложения относно сайта
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
МОЛЯ ВСИЧКИ ПОСЕТИТЕЛИ НА ФОРУМА ДА КАЖАТ КАКВИ ПРОМЕНИ БИХА ИСКАЛИ ДА ВИДЯТ НА САЙТА Smile
Reply
Виждам, че е добавена секцията "Турне" към сайта, което е супер. :rockdevil: Мисля, че сайта към този момент е много подробен откъм информация, даже предостатъчно, което определено го откроява. Smile
Ще напиша моите предложения и тук, а те към този момент са свързани с форума и са следните:
- Да се направи подфорум, секция или както там се води за дискусия относно турнето. Примерно "Дискусия за турнето". В нея да се обсъжда примерно какъв сетлист искаме да видим, да коментираме избора на групата за песни по време на турнето, коментари относно даден концерт, оформлението на сцената за турнето, поведението на групата на сцената и т.н.
- Да се направи секция, в която да се дискутират всички официални нови издания с марката Мейдън, било то албум, сингъл, двд и т.н., за да не се спами ненужно в секция Новини, а да си има обособена част за това. Примерно името на секцията да е "Нови Издания". В нея да се дискутира новия албум, песните по отделно, как се движи албума в различните класации за продажби, кои песни бихме искали да се издадат като сингъл и т.н.
- Да се създаде тема, може да е в секция Iron Maiden, в която да се качват линкове към клипчета в youtube, свързани пердимно с лайв изпъленения на групата, но и всичко интересно, което си заслужава да бъде споделено. С настъпващото турне ще има пре много такива полезни записи, които ще превлекат вниманието на всички нас, феновете на Мейдън, а не да качваме из Running Free и разни други теми.

Тези ми предложения са с цел, всичко да бъде структурирано и отделено, за да се знае кое къде да се поства. Това е за сега от мен. Smile
1. Seventh Son of a Seventh Son // 2. Piece of Mind // 3. Brave New World // 4. Powerslave // 5. The Number of the Beast
Reply
Quote:Виждам, че е добавена секцията "Турне" към сайта, което е супер. :rockdevil: Мисля, че сайта към този момент е много подробен откъм информация, даже предостатъчно, което определено го откроява. Smile
Ще напиша моите предложения и тук, а те към този момент са свързани с форума и са следните:

Така . Да тази секция съществува още от миналото турне... Идеята ми сега е да и сложа под меню с Актуално турне и Изминали турнета

Quote:- Да се направи подфорум, секция или както там се води за дискусия относно турнето. Примерно "Дискусия за турнето". В нея да се обсъжда примерно какъв сетлист искаме да видим, да коментираме избора на групата за песни по време на турнето, коментари относно даден концерт, оформлението на сцената за турнето, поведението на групата на сцената и т.н.

Затова вчера говорихме и мисля че е сравнително добра идея,....НО
старая се да не правя много форуми и под форуми за да не се объркват новопосетителите ... обикновенно отварят първата тема и пишат

така ще получим някакво дублиране но все пак мисля да го направя... ще я сложа такава секция а новините ще ги заключа

Quote:- Да се направи секция, в която да се дискутират всички официални нови издания с марката Мейдън, било то албум, сингъл, двд и т.н., за да не се спами ненужно в секция Новини, а да си има обособена част за това. Примерно името на секцията да е "Нови Издания". В нея да се дискутира новия албум, песните по отделно, как се движи албума в различните класации за продажби, кои песни бихме искали да се издадат като сингъл и т.н.

Тук вече е малко по сложно ... но това може да си бъде развито и като обикновенна тема а не под форум

Quote:- Да се създаде тема, може да е в секция Iron Maiden, в която да се качват линкове към клипчета в youtube, свързани пердимно с лайв изпъленения на групата, но и всичко интересно, което си заслужава да бъде споделено. С настъпващото турне ще има пре много такива полезни записи, които ще превлекат вниманието на всички нас, феновете на Мейдън, а не да качваме из Running Free и разни други теми.

и това е готино въпреки че мисля че ще е по якао директно в темата да могат да се ембедват видеата.. а да не водят към ТИТРЪБА. Аз примерно понякога имам проблем със зареждането на сайта им но пък фимчетата ембеднати някъде ги зарежадам

Друго което мисля да добавя на сайта е секция ТРИБЮТ КОМПИЛАЦИИ

За нея Жоро (aces_high) е събрал дооста подробна информация и мисля че ще е полезна
Reply
Приятели давайте идей какво ново да направим на сайта Smile
Reply
Кво ново да му правим,той измести фейсбук,ти нови работи искаш. Няма и седмица от как е пуснат,достатъчно си е нов Big Grin

Аз чакам с интерес магазинаSmile
[Image: icebruce.jpg]
Reply
Очаквам нови предложения .. кажете с какво можем да направим сайта още по пълен и по интерактивен... Какво му липсваHuh
Reply
Приятели от някакво време ми се мъдри някаква идея за преструктуриране на сайта.. смисъл за това как е разположено пространството и кое е видимо на заглавна страница итн..

Този лейаут с лентата в дясно е от самото създаване на сайта и предполагам всички са свикнали
но мисля че можем да направим и нещо по добро стига да има добри идеи

очаквам да кажете кое ви харесва и кое не ... кое бихте искали да променим и да го направим.. Мисля че е време за промяна и тя да не е само във дизайна ами и във функционалността

през годините се развихме доста.. но има още накъде Smile
Reply
Sorry, i don't speak bulgarian. Just want to thank you for all the information you have here, it was a great help for me to build the Iron Maiden Argentina FC site. A lot of information was taken from your website, and traslated into spanish language. So thank you very much, the new design is fucking awesome!! :rockdevil:

Cheers my friends, Up the Irons!
Rodrigo. (Iron Maiden Argentina FC Webmaster) Smile
MaidenArg || Iron Maiden Argentina FC
[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
You are welcome anytime,brother.Cheers....
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)