Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 2.9 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложения?
Какво бихте искали да видите скоро на сайта?

Секция за bootlegs, сингли, игри, Интерактивна секция за фен-клуба, електронен магазин или предложете нещо вие. имаме опция да разширяваме сайта много и целта е да го направим най-добрия сайт свързан с Мейдън в България, Европа и изобщо
Най добре е сайта да е направн според нуждите на потебителите. Така че кажете какво му куца на нашия и какво да оправим или добавим в бъдеще

Не забравяйте, че търсиме сътрудници. Wink
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Аз бих искал синглите да са обособени и Ed Hunt, дали е възможно да я качим някак си?
Reply
Ed Hunter играта няма как да я качим защото подлежи на авторско право и ще хванат да ни затворят и сайта и мен Smile
Reply
А, да за това не помислих! Ма за синглите е добра идея, а?
Reply
Да аз синглите попринцип съм ги предвидил.. Даже на самите детайли на албума като отидеш има малки картинки с тях.. където евентуално да се кликва. и да има може би още едно бутонче "сингли" горе до цялата тарапана от бутончета в профилите на албумите Smile

Лично смятах и под картинките на албумите в секцията "Текстове" да напиша всичките песни от албума и с директен линк към отделните текстове.
Така хора които не знаят някоя песен от кой албум е . ще могат направо да си я видят и да кликнат на нея, а не да влизат по албумите и да я търсят
Reply
Някакси ако можеш да качиш тази игра: http://emichrysalis.co.uk/ironmaiden/dif...worldgame/

И тази също: http://emichrysalis.co.uk/ironmaiden/game/

Тази втората е Ed Hunter-оподобна Big Grin
[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
Така.. вече се работи по синглите .. но за съжаление не намерих начин да кача игрите .. ако някой знае как да свирка....

Давайте други предложения
Какво искате да видите на сайта?
Reply
^дали ще може да се качи някакво видео на сайта(клипове на групатаWink и да се гледа съответно. или си е доста работа, и ще товари сайта?

също така, нз какво сте замислили за секцията "фен клуб"(която още не е пуснатаWink, но ми хареса това, което са направили австрийците, в тяхната секция "фен клуб":снимка на дадения фен; общо инфо за него(фенаWink; от кога слуша Мейдън; колко пъти ги е гледал; най-любимият му концерт и т.н.
I'm an FC member!
04.06.07(BG)...02.08.08(GR)...10.02.09(SRB)...14.08.10(HU)...15.08.10(RO)...16.06.14(BG)...30.07.16(RO)...24.04.17(DE)...20.07.18(GR)...22.07.18(BG)... 10/11.08.18(UK)...22.05.22(CRO)...24.05.22(SRB)...02.07.22(DE)...13.07.22(BG)...
Reply
Това за клиповете ще поумувам как да го направя..

Иначе секцията за фенклуба сме я замислили именно така Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)