Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 2.7 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Running Free Pt.II
Днес Dennis утре дал Господ Adrian или Steve Blush. Те така се прави!!! Дано, ако някога дойдат пак Maiden да ги поканят организаторите oт Aero Rock Starz. Това ще бъде най-якия концерт EVER!!!!
Reply
novakova Wrote:Какво се случва бе хора,какво е станало,плашите ме.

Не се плаши, просто без малко да убия мъжО, щот' така се беше оцветил...
как се прибира такова нещо до Казанлък ;/
Reply
Morticia Dickinson Wrote:Днес Dennis утре дал Господ Adrian или Steve Blush. Те така се прави!!! Дано, ако някога дойдат пак Maiden да ги поканят организаторите oт Aero Rock Starz. Това ще бъде най-якия концерт EVER!!!!

Да и аз си го мислех, дано наистина да ги поканят, вече го виждам!!!:rockdevil:
[Image: icebruce.jpg]
Reply
Morticia Dickinson Wrote:....Дано, ако някога дойдат пак Maiden да ги поканят организаторите oт Aero Rock Starz. Това ще бъде най-якия концерт EVER!!!!

Това ще бъде велико:rockdevil:
I'm an FC member!
04.06.07(BG)...02.08.08(GR)...10.02.09(SRB)...14.08.10(HU)...15.08.10(RO)...16.06.14(BG)...30.07.16(RO)...24.04.17(DE)...20.07.18(GR)...22.07.18(BG)... 10/11.08.18(UK)...22.05.22(CRO)...24.05.22(SRB)...02.07.22(DE)...13.07.22(BG)...
Reply
Maidencheto Wrote:Да и аз си го мислех, дано наистина да ги поканят, вече го виждам!!!:rockdevil:

В смисъл, звездите ти го говорят или ... ? Big Grin
Reply
EvilDev Wrote:В смисъл, звездите ти го говорят или ... ? Big Grin

Абе ей, пак ме взе за мезе Big Grin Просто си го представям!Wink Иначе със звездите често си говорим Big Grin
Reply
Tongue
Reply
Vessy Wrote:Не се плаши, просто без малко да убия мъжО, щот' така се беше оцветил...
как се прибира такова нещо до Казанлък ;/

Big Grin,ясно!
[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
Iron Christmas and Maiden New Year! Пожелавам на всички щастие, усмивки и сбъднати мечти!Smile
Reply
Ебати тъпнята .. не съм получил 3 броя от списанията на официалният фен клуб.. Изобщо от както съм се записал и ми изпратиха първоначалния пакет от тогава нишо....

Даже преди нова година се презаписах за 2012.. и така обещатана ми "специална" тениска също не пристигна (или поне още не еWink

Писах на шефа на клуба (Laz) но никакъв отговор не получих

Писах им и на всички официални мейли за да ми съдействат и пак нищо...

Ебаси тъпнята
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)