Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ironmaiden-bg.com търси сътрудници
Сайта има нужда от сътрудници, които да се захванат с превеждането на материали , ревюта, и интервюта
Също така и хора които да ги редактират smile.gif

Ако сте заинтересвуани пишете в тази тема или ми пишете на ЛС wink.gif
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Има много материали за превеждане .. ако някой иска да помогне да драсне някой ред :edtroop:
Reply
с радост мога да помогна, за нещо което го мога, главната пречка засега ша ми е нета, щото съм тука на един местен, ама декември минавам на друг доставчик и ша ми е екстра, щото ся при много лошо време нямам нет. иначе с каквото мога ша помогна, защто пък не.
Reply
Става въпрос за интервюта който се превеждат.. като това последното в сайта с Брус.. Малко са дългички но са увлекателни Smile
Пращам ти примерно интервюто на мейла .. и да речем след седмица ми го пращаш превода Smile. Аз така напрмер един ден седнах и за няколко часа преведох това за Брус

Ако си съгласен кажи Wink
Reply
ами попринцип съм съгласен, само незнам как ше се справя с времето, щото ся декември ми е малко натоварен, ша имам изпити за книжка, класни(все пак съм 12 класWink и не требва да се излагам чак толкова Big Grin , ама не казвам и че няма да мога. ще се пробвам, само трябва да си го вместя в графика Smile
Reply
абе знаеш ли какво, все ще намеря време, само ми кажи как да става обмяната на информация, съгласен съм.
Reply
Само ми кажи е-мейл и година от която искаш да е интервюто и ти пращам Smile... давай на ЛС ако искаш
Reply
Амиии, аз и Маргото казах още преди да се регна, мога да ви помогна с галерията на сайта, тъй като имам доста снимки, които непрекъснато се увеличават. Big Grin
My soul burns..
Reply
Мерси, но специално снимките си имаме много железен архив.
Reply
Аз трябваше да видя по-обстойно, май наистина няма нужда. Big Grin
My soul burns..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)