Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ironmaiden-bg.com търси сътрудници
Снимките качени на сайта са една миниатиурна част от архива с който разполагаме. сега обмислямe добавяне на снимки, но тогава галерията става тежка и трудна за поддръжка... все пак ще пробваме .. Ще започнем с галерията на Еди в която вече сме събрали всички картинки свързани с Maiden
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Някой има ли желание да помогне с преводи ?
Reply
Ами аз бих се пробвал.Ще направя превод на някой материал, ако ти хареса ще преведа и други, ако пък не-просто няма да го качваш Wink
[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
трупърче .. ще подготвя нещо и ще ти пратя до края на седмицата Smile
Reply
Та значи .. прегледах материала които е за превеждане и се оказа че е доста обилен... Твърде много е да нагърбя трупърчето и mickthopson с него. ако се включи още някой и се хванем четиримата да превеждаме ще е доста по леко и бързо.. Текста не е сложен даже върви доста гладко.. преведой си го на ум само докато го чета. Така че има ли още някой желаещ? Smile
Reply
Нещо няма ентусиасти, за това дай по-добре да почнем да превеждаме, пък ако някой изяви желание в последсвие може да се включи. Smile
[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
ТРябват ми 1-2 човека който да правят едни заготовки за сайта
Работата не е сложна почти само копи и пейст е и се прави на Word
Има ли желаещи? Smile
Reply
след 3 юни(след ш*баните матуриWink можеш да разчиташ на мен Wink
I'm an FC member!
04.06.07(BG)...02.08.08(GR)...10.02.09(SRB)...14.08.10(HU)...15.08.10(RO)...16.06.14(BG)...30.07.16(RO)...24.04.17(DE)...20.07.18(GR)...22.07.18(BG)... 10/11.08.18(UK)...22.05.22(CRO)...24.05.22(SRB)...02.07.22(DE)...13.07.22(BG)...
Reply
Бих превеждал и аз ,но незнам колко добре мога да го направя самия превод , защото в училищата не те учат на нищо Big Grin Big Grin Big Grin
..::[SIGPIC]D:\Prince of persia\Sofia_Clan.jpg[/SIGPIC]::..
Reply
Ееее Нико...що не казваш кат имаш нужда от помощ бе човек. Кат има нещо за превеждане...давай го, ще го оправям докато съм на бачкане. Почти всяка вечер говорим така че нещо кат има казвай. Докат съм на работа ще превеждам там, вечер ще си качвам буутлечета. С 2 думи брой ме в играта. Big Grin

NIST!!! :rockdevil:
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)