Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ironmaiden-bg.com търси сътрудници
EE super приготвил съм ти един материал за Видеографията на мейдън значи!
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Такааа... сега

От октомври месец стартира новия сайт по-който има бая работа и ще ми трябват 3-ма 4-човека които да ми помагат с някой неща

..... всяка неделя ще правя ъпдейт на сайта.. и всяка седмица или на две седмици ще се концентрираме върху албум от дикографията на Maiden .. ще обсъждаме всичко около него а на сайта ще качвам интервюта на групата от този период... снимки ... информация за всичко свързано с него както и подробности и обложки на всеки бутлег от турнето към съответния албум... Ще има и различните издания на албума в различните държави

Работата се състой в следното: Искам няколко човека на които примерно в понеделник да пратя по 1 материал за превод.. примерно интервю или някаква информация.. и те до кразя на същата седмица да могат да ми ги върнат преведени.

Тези които се съгласят да помагат ще бъдат възнаградени разбира се
Ще ги направя със статут Team Members и ще имат златни нмикове Smile
И ще им уголемя и ПК за по 700 писма.. ако се сетя и още нещо ще добавям

Е някой има ли желание да помогне?
Reply
за превеждането давай го на сам нов сам ама не савсем както е казал народа преди имах регистрация ама и забравих паролата . Та така по темата аз и без това голяма част от времето си го прекарвам в превеждане на текстове и всякакви такива по английски за домашна мисля че няма да ми се опъне ( не го правя заради привилегийте просто искам да помогнаWink :edtroop:
Reply
Ок хора... наближава месецът на PIECE OF MIND имам един много интересен не много дълъг материял... има ли някой желаещ да го преведе ?
Reply
аз съм вече във ваканция, следващите 3 седмици, минаха изпитите слава Богу :eusa_dance: , и съм свободен, така че ако нещо давай Wink
I'm an FC member!
04.06.07(BG)...02.08.08(GR)...10.02.09(SRB)...14.08.10(HU)...15.08.10(RO)...16.06.14(BG)...30.07.16(RO)...24.04.17(DE)...20.07.18(GR)...22.07.18(BG)... 10/11.08.18(UK)...22.05.22(CRO)...24.05.22(SRB)...02.07.22(DE)...13.07.22(BG)...
Reply
Посъбрах малко материали и интервюта за POWERSLAVE някои иска ли да помогне?
Reply
С голямо удоволствие ще се навия да превеждам.Уча английски от 13 години, тъй че ще е приятноBlush.Само ми дайте материали.Big Grin
Reply
И аз тъй Tongue
"...and with strange aeons even death may die..."
Reply
Браво Smile .. ще подготвя нещо и в Неделята ще ви изпратя Smile
Reply
Dragontear Wrote:Браво Smile .. ще подготвя нещо и в Неделята ще ви изпратя Smile

екстра! аз тамън неделя се връщам от Румъния и ще се захвана за работа Wink
"...and with strange aeons even death may die..."
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)