Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Концертен Живот 2009
Хахахахахахахахахах :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
Reply
Гери, не е смешно, представи си как реагирах, когато дойде 2 години по - късно. Добре че бяха Queensryche....
Reply
Навити за Rock 'n Roll train към Белград за AC/DC ? Обещават че на 19ти пускат билетите, които са в комплект с влака.
[SIGPIC][/SIGPIC]
Reply
Интересно влаковете как ще ги екскортират милиционерите! Big Grin
[Image: velikoturnovo_Clan.jpg]
Reply
Абе нещо 200 лв за група кояо не слушам ми е твърде много
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Benjamin_Breeg Wrote:Гери, не е смешно, представи си как реагирах, когато дойде 2 години по - късно. Добре че бяха Queensryche....

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: ...само това мога да кажа..:laugh::laugh:
Reply
Quote:Шестдневен рок фестивал ще разтърси Ловеч, а гости са небезизвестни звезди от миналото като Uriah Heep, Nazareth, Smokie, Slade, Sweet и OPUS. Събитието ще се проведе от 6 до 11 май в ловешкия квартал Вароша. Фестивалът ще бъде напълно безплатен, а за всички желаещи да го посетят има предвидени и два палаткови лагера.

Рок феновете ще бъдат зарадвани и от много групи от съседните Гърция, Турция, Сърбия, Румъния и Македония. От българска страна ще се представят легендите от Щурците, както и Ахат, БТР, Сленг, Сафо и Те. Музиката ще се носи едновременно от две сцени всеки ден от 17 до 22 ч.

Uriah Heep,:w00t::crying: ...Баси Maiden i Uriah Heep в една година....са ако и някой друга много моя любима група дойде ще умра.
Reply
vgeorgiev Wrote:Навити за Rock 'n Roll train към Белград за AC/DC ? Обещават че на 19ти пускат билетите, които са в комплект с влака.

ами на 13 ги пуснаха и баща ми вече взе
едит: аа извинявам се не прочетох че на 19ти са тези с комплекта Big Grin
..::[SIGPIC]D:\Prince of persia\Sofia_Clan.jpg[/SIGPIC]::..
Reply
Абе, Гери, това инфо за Ловеч откъде го взе?
Щото аз рових за инфо и накрая гугълнах първите думи на твоя цитат, и го намерих тук, ама инфото е от април 2006 г.
And I know of the pain that you feel the same as me...
Reply
Ами в Зрок форума го пише, там за предстоящи концерти. Ама верно ч е от 2006....разбиха ми детскте мечти :crying:
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)