Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Концертен Живот 2009
#61
хе хе, на втората снимка и мен ме имаааBig Grin Само върха на главата, ама съм там:laugh:
Reply
#62
Хахаа Моргота де не го сееш там расте.
Хахаха какъв фен клуб сте вие бе Big Grin ?
Reply
#63
На In Flames :devilsmiley: Big Grin

Иначе супер ревю Smile Малко само мога поспора за качеството на звука, ма то след Белгад Арина... Big Grin
Reply
#64
че звука си беше чудничък, не знам какво не ти хареса,
а и организацията ме изкефи, нещо което рядко ми се случва Smile
[COLOR="Yellow"]Love is a razor and I walked the line on that silver blade
Slept in the dust with his daughter, her eyes red with
The slaughter of innocence
And I will pray for her.
I will call her name out loud.
I would bleed for her.
If I could only see her now.

Circle of fire my baptism of joy at an end it seems
The seventh lamb slain, the book of life opens before me.
And I will pray for you.
...Some day I may return.
Don't you cry for me
Beyond is where I learn.
[/COLOR]
Reply
#65
Лорън направо да я направим членка на фен-клуба ебати,ние нея я гледаме повече от Мейдън,айде Нико да й направи една карта и фланелка и да ни се маха от главата...
Steve Harris is no saint. But he did start something of a religion.
04.06.07 :edtroop: 02.08.08:edtroop: 10.02.09:edtroop: 14.08.10 :edtroop: 15.08.10 :edtroop: 08.06.13 :edtroop:
Reply
#66
Три култови групи от най-силния пост-социалистически период на българския рок ще се съберат в оригиналните си състави за общ концерт на 22 май - ХИПОДИЛ, КОНТРОЛ и РЕВЮ! Това означава КОНТРОЛ с Кольо Гилъна, РЕВЮ с Васко Гюров и Милена и ХИПОДИЛ със Светльо, Лъчо, Пешо, Венци "Басището" и Венци Мицов. Събитието ще се проведе в Зимния дворец на спорта в София, билетите ще струва 25 лв. и ще тръгнат в продажба скоро.


Не е истина... :rockdevil:
[COLOR="Yellow"]Love is a razor and I walked the line on that silver blade
Slept in the dust with his daughter, her eyes red with
The slaughter of innocence
And I will pray for her.
I will call her name out loud.
I would bleed for her.
If I could only see her now.

Circle of fire my baptism of joy at an end it seems
The seventh lamb slain, the book of life opens before me.
And I will pray for you.
...Some day I may return.
Don't you cry for me
Beyond is where I learn.
[/COLOR]
Reply
#67
Ехааа, това определено не за изпускане :w00t:
[COLOR="LightBlue"]Seven deadly sins , seven ways to win
Seven holy paths to hell, and your trip begins
Seven downward slopes, seven bloodied hopes
Seven are your burning fires, seven your desires...[/COLOR]
Reply
#68
Бреи Хиподил, супер:rockdevil:
Reply
#69
Вижти, вижти товаSmile
http://www.katehizis.com/news/shNews.php?id=11060&

Ако съвсем случайно...без да искат не ни сместят на 16-ти, дали няма да има една ноемврийска разходка до Белград Big Grin
[COLOR="LightBlue"]Seven deadly sins , seven ways to win
Seven holy paths to hell, and your trip begins
Seven downward slopes, seven bloodied hopes
Seven are your burning fires, seven your desires...[/COLOR]
Reply
#70
QUEENSRYCHE и BIOHAZARD също ще свирят на 29 юни в София на стадион "Академик" на първото издание на организирания от "Balkan Entertainment Compnay" фестивал "Rock the Balkans". Както бе обявено неотдавна, хедлайнъри на тази дата са LIMP BIZKIT, очаква се информация и за другите два дни на събитието - 28-и и 30 юни. На 29-и ще се изяви и турската банда MANGA, очаква се да бъдат обявени и български съпорт групи. Билетите тръгват в продажба от утре, 10 април в мрежите на "Eventim", "Ticketstream" и Билетен център НДК. Цените са: седящи места - 65 лв., терен - 75 лв. и 90 лева - "golden circle". Началният час на събитието е 18:00.
инфо: http://www.katehizis.com
[COLOR="LightBlue"]Seven deadly sins , seven ways to win
Seven holy paths to hell, and your trip begins
Seven downward slopes, seven bloodied hopes
Seven are your burning fires, seven your desires...[/COLOR]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)