Thread Rating:
  • 16 Vote(s) - 2.31 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suggestions, Comments and Questions
Here you can leave your comments, questions and suggestions about the forum

Here also you can ask and discuss with the . Administrators and Team Members everything concerning the forum.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

В тази тема можете да оставяте коментари въпроси и предложения относно форума

Тук също ще можете да обсъждате с членовете на групите Administrators и Team Members проблеми касаещи форума и неговото развитие.
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Maybe have a general chat/off topic area for any discussion that might not be exclusively Maiden related?
Reply
You are right.. i didn't created it from the first because i didn't knew if there will be a lot of fans from different countries... But now ill will make it and feel free to open topics there
Reply
Аз имам малко проблем с личните съобщения - днес като влязох ми се отвори едно в малко прозорче, аз го затворих и си мислих после да отговарям, но като се опитам да го отворя после от Control Panel-a ми се появява бяла страница... А, да - с Mozilla Firefox 2.0.0.6 съм.

Айде ще си кажа и другото нещо, което не ми харесва особено - емотиконките. малко са беднички, а и им изпъкват белите пикселчета по контура на тъмния фон.

Иначе сега забелязвам, че и часовника май не е много точен...
Reply
Това са проблеми по които работя усилено, емотиконките до края на седмицата ще съм ги оправил. а това за съобщенията и аз го забелязах вчера. Предполагам че до края на месеца, като се преместим на нов сървър и подновим версията на форума тези проблеми ще изчезнат. smile.gif
Reply
Оказа се че имам проблеми с едитването на един от постовете ми. Не ми се появява въобще бутон EDIT, а съм допуснала печатна грешка Blush
Та поста е в темата за Идеята в секцията за Фенклуба
На останалите ми постове бутона се появява.
Оказа се че не получавам и лични съобщения, всъщност получавам, но без текст. Не знам дали защото са от Любо. Разбрах че той има проблеми с текста - нещо му се губи Wink
Reply
Аз пък не мога да си вкарам картинка в подписа...
[Image: velikoturnovo_Clan.jpg]
Reply
Ludnichar пробвай сега да сложиш мисля че няма да има проблем...
странно е че Eddie Breeg може а ти не можеш
бтв ограничавайте се с текста и картинките на подписите .. не ми се иска да намалявам полетата Smile

Веси .. пратил съм ти ЛС ако не го вишдаш пак тогава проблема е голям .. пробвайте пак с Любо да си разпратите по някое съощение ако има пак проблем проверете с настройките да не би да сте се настройли да приемате само от Buddy list

Пробвай сега дали може да си едитваш постовете
Reply
Тц... Пак не става, излиза ми само като линк към картинката...
[Image: velikoturnovo_Clan.jpg]
Reply
Готов си ... Мисля че вече всичко трябва да е ок :edwink:
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)