Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iron Maiden в Сърбия `09
Пуснах вече запитване за цени и за поръчка на билети. Действаме бъзо :edrool: . Нема начин....дет се вика.

Просто баси това го предвидих, но не си разчетох знаците оравилно..ох както и да е..отивам да организирам.
Reply
Мисля, че мога да организирам 50-местен автобус и ще стъпи тънко, а автобусът е доста добър и приятелчето е шеф на транспортната компания, само че ще проуча първо. вече го ползвахме в Сръбско на Biohazard.
Reply
Страхотно, разпитй и казвайBig Grin. Хубавото е че този път може да се съберем 50 човека. :edtroop:

Да нахлуем в Сърбиииияяяя.:edtroop::edtroop:
Reply
какъв шанс. За съжаление, в момента нямам никакви възможности, иначе и аз искам билет... Sad вие предполагам ще поръчате билети за "първи ред" :rockdevil: ?
Reply
Ами зависи имайки предвид какво е положението в Сърбия и какво ще бъде.
Хърватите обявиха и те организация за концерта.Общо взето много хора,които не могат да отидат по Азия и Ю.Америка ще отидат в Сърбия.
Значи ще си е меле.Та вероятно е да вземем за по назад.
Smile
Reply
И аз викам да сме по-назад, се пак ако сме у бутаницата по-малко ще видим и чуем, докато се борим за въздух Wink
Reply
За по-добра възможност не бих могъл и да мечтая! Особено ако се съберем за автобус ще е перфектно от всякъде!
Само утре трябва да си намеря паспорта да го видя, че май беше изтекъл! Smile
[Image: velikoturnovo_Clan.jpg]
Reply
Мойте приятели хърватите Big Grin ...са вече напред в оганизацията.
Обявили са,че дори и да свършат билетите за тях щяо да има, така че феновете да не се притесняват.Въпреки,че сумати народ ще отиде на концерта.
Reply
Ето и залата бая е яка Арената в Белград
Reply
Запишете ме моля.
Идвам със сигурност
:rockdevil:
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)