Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Часовникът...
[Image: imbgtime001.jpg]

Предполагам знаете за това, но макар че вече съм свикнал с него, все още ме дразни...
Пък ако не може да се оправи - здраве да е, ще тренирам изваждане, че и без тва вече съм забравил да смятам! Big Grin
[Image: velikoturnovo_Clan.jpg]
Reply
Ludnichar и аз знам за този часовник и го мъча от адски много време

попринцип е бъг някакакъв и каквото и да прая не се получава .. писал съм и до разни админи и пак не става .. ше се опитвам още
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Предположих, че си го мъчил, ама за все пак реших да пусна темата!
Все и пак часовника не е най-важното! Важното е съдържанието на форума и хората, които пишат в него! Smile

Пък и поне хубавото е, че е напред с точно 20 минути та не е трудно да се сметне! Big Grin
[Image: velikoturnovo_Clan.jpg]
Reply
Дам, скапан часовник, ма вече на мен не ми прави впечатление.

А едно конструктивно предложение/питане: Ще има ли коунтдаун часовник като миналата година за Атина и Букурещ Rolleyes
Reply
НАЙ-НАКРАЯ МОГА ДА КАЖА ЧЕ ЧАСОВНИКЪТ НА ФОЕРУМА Е ОПРАВЕН....... 3 ГОДИНИ ПО КЪСНО...

Ако някой все още има проблеми с него това е от личните му настройки на профила

Нека отиде на USERCP > EDIT OPTIONS > DATE & TIME OPTIONS >

и нагласете Time Zone на (GMT +2) Kaliningrad, South Africa
Reply
ХАахахахаха, мислех да го напиша по друг повод, но нека да ни е честит! Наистина НАЙ-НАКРАЯ Big Grin А за неизправността до момента мисля, че всички разбрахме каква е била причината Smile
1. Seventh Son of a Seventh Son // 2. Piece of Mind // 3. Brave New World // 4. Powerslave // 5. The Number of the Beast
Reply
да часовника и аз го забелязах, че вече работи Big Grin . а къде е била причината нз, а винаги си го настройвах на Калининград - Ю. Африка, но пак даваше отклонение Big Grin
I'm an FC member!
04.06.07(BG)...02.08.08(GR)...10.02.09(SRB)...14.08.10(HU)...15.08.10(RO)...16.06.14(BG)...30.07.16(RO)...24.04.17(DE)...20.07.18(GR)...22.07.18(BG)... 10/11.08.18(UK)...22.05.22(CRO)...24.05.22(SRB)...02.07.22(DE)...13.07.22(BG)...
Reply
Причината беше сървъра .. изобщо за много неща беше виновен сървъра.. и всъщност затова решихме да предприемем тази стъпка... да сменим сървъра независимо че ще коства повечко пари и близо половин година робска работа... но поне през това време решихме да направим и новият сайт... мисля че работата си заслужава, нищо че лишихме ВАС една седмица от форум и сайт..

Сега имам чувството че всичко върви много по гладко и бързо.. а и сайта нямаше как да го пуснем на стария сървър.. почнахме да го правим като стимул Smile

Чесно да си призная като гледам как аботи всичко сега... все едно сънувам... не очаквах че този ден ще дойде.

Кога е било 3 минути след като мейдън обявят нещо ние да го пуснем и 20 мин след нас Katehizis да го пуснат

не че казвам нещо просто съм доволен от това че вече рабoтата ни е по ползотворна..

Та ние имахме датата за полша в тур секцията часове преди да се появи в тур секцията на сайта на мейдън Smile
Reply
Dragontear Wrote:Та ние имахме датата за полша в тур секцията часове преди да се появи в тур секцията на сайта на мейдън Smile

а сега, е време и за датата за Бг, месец преди да я обяват Big Grin
п.с: спирам да смамя Tongue
I'm an FC member!
04.06.07(BG)...02.08.08(GR)...10.02.09(SRB)...14.08.10(HU)...15.08.10(RO)...16.06.14(BG)...30.07.16(RO)...24.04.17(DE)...20.07.18(GR)...22.07.18(BG)... 10/11.08.18(UK)...22.05.22(CRO)...24.05.22(SRB)...02.07.22(DE)...13.07.22(BG)...
Reply
Да и аз забелязах часовника,макар че преди си смятах в колко часа се случват нещата,ама колкото ми е добре математикатаBig Grin, си е едно улеснение,не че особено гледам кое в колко часа става,ама да ни е честито!Smile
[Image: icebruce.jpg]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)