20th February 2009, 19:32
![[Image: f_poster2m_2202477.jpg]](http://img18.picoodle.com/img/img18/3/2/20/f_poster2m_2202477.jpg)
Хаиде да се съберем и да си разкажем за преживяванията си от концертите .. и да изпием по някоя друга бира
Разбира се ще звучи Maiden

И още по важното е че Гери (Mortica Dickinson) има Рожден ден тогава
Адреса на заведението е:
бул. "Ал. Стамболийски" 34
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
All the evil seems to live forever...

