Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво ви се случи днес?
Леле О.О Тази пещера е чудовищна О.О Никога не съм била там, нищо, че смеминавали наблизо, но определено ще е следващото място, което смятам да посетя. За прекарването чак много ти завиждам! Wink А за мотора хD ... малко повече. Само да стана на 18, почвам работа и това ще е първото, за което ще събера пари - книжка и мотор хD :eusa_dance:

А за днешния ми ден... то така да кажа и аз какво правих, да не излезе, че цапам. Сутринта си взех стипендията и отидох на актьорско. то голяма радост - стипендия, ма какво се оказва - не съм дала таксата за актьорско.. е отиде си радостта. После имах два часа японски, а след това отидох да ми бият манту. При което имам бележка за целия ден от лекарката. Връщам се аз за следващия учебен час и госпожата по физика в междучасието вика "Цял час ще изпитвам". То аз бях учила, ама госпожата изпитва страшно и викам "Така или иначе имам бележка, я да се чупя". Та и две приятелки с мен :no: Пропадаме. Та ходихме в градинката и ся.. не ни се стои в градинката, ама ни мързи, а и пари нямаме много. Гладни сме и ни мързи, ама и за заведение не сме. И все пак можем да се поразходим, ама пък ни мързи... хD Еми хайде до Била-та за кебапчета и кюфтета, едвам се довлякохме. Ма то пък им свършила Каменицата.. абе и без това сме с малко пари, я и без бира ще минем. Къв мързел.. и ся къде ще ядем? Айде пак в градинката. Наядохме се и ни се доспа. Изпратихме едната приятелка и легнахме на едната пейка. Ама мързел, леле... :no: нямам думи. И като ми се доспи и ставам лигава, на паве се хиля. И като започна един хилеж. Нали знаете гълъбите как си движат главата напред назад като ходят? Един гълъб така се затърча на бегом, че му се разклимбучка мозъка, чак се разгазира. А ние леж на земята от смях. :laugh: то не само не е смешно, ми чак е трагично, ама ние си се хилим. Ама пък ни и мързи. По едно време решихме, че ни мързи да се хилим и спряхме. И накрая то станало 19:10.. еми айде да си ходим.. Казвам ви, едвам станах от тази пейка. Така хубаво се бях настанила... И се прибирам вкъщи, абсолютно уморена, не мога да се движа. И сега едвам гледам хD
Та нищо интересно не ми се случи :laugh:
Reply
Benjamin_Breeg Wrote:за да се стоплим и “Трайчо” да изгрее.

Райчо..... Трайчо е друго
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
да бе, имам няколко печатни грешки, ако не те мързи ги оправи Smile
ама от толкоз много писане и вместо да кажеш някоя дума , ти за какво се заяде... тц тц тц
[COLOR="Yellow"]Love is a razor and I walked the line on that silver blade
Slept in the dust with his daughter, her eyes red with
The slaughter of innocence
And I will pray for her.
I will call her name out loud.
I would bleed for her.
If I could only see her now.

Circle of fire my baptism of joy at an end it seems
The seventh lamb slain, the book of life opens before me.
And I will pray for you.
...Some day I may return.
Don't you cry for me
Beyond is where I learn.
[/COLOR]
Reply
Много хубав разказ :rockdevil:
Аз пък избрах Цвете за Гошо, щото си нямам мотор Big Grin Прекарах си много добре, но мисля че не беше заради групите, а защото познавах 70% от хората и нямаше момент, в който да нямам с кого (и за каквоWink да си говоря. Не че в музикално отношение не беше хубаво де... особено втория ден крещяхме като луди Wink
"...and with strange aeons even death may die..."
Reply
И аз се изкефих,главно на мойте любимци-Обратен Ефект!
[Image: icebruce.jpg]
Reply
Видях принца на Япония ^^ И принцесата ^^ Дойдоха ни на гости в 18-то... То беше викане, то беше посрещане. В новините ни показаха ^^ и посРанникът дойде. И така. :]
Reply
Поне да ни бяха намалили часовете,ако не друго,ама айде....Big Grin
Reply
^IrOn^MaIdEn^ Wrote:И аз се изкефих,главно на мойте любимци-Обратен Ефект!

Да ама само 4 песни Sad

А аз днес продължих да се правя на болна... бляк!
"...and with strange aeons even death may die..."
Reply
4 песни бяха,ама аз си ги познавам и си ги виждам всеки месец по участията им,така че съм доволна!:rockdevil:
Reply
The beasT Wrote:Видях принца на Япония ^^ И принцесата ^^ Дойдоха ни на гости в 18-то... То беше викане, то беше посрещане. В новините ни показаха ^^ и посРанникът дойде. И така. :]

Да бе как ни барикадираха училището една чистачка ми викаще не стъпвай на стълбите трябва да са чисти като дойде принца нямах междучасия и така
..::[SIGPIC]D:\Prince of persia\Sofia_Clan.jpg[/SIGPIC]::..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)