Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво ви се случи днес?
денят ми започна прекрасно, продължи невероятно и накрая завърши отвратително гадно... :crying:
"...and with strange aeons even death may die..."
Reply
Това са мойте преживявания от последната седмица на училищният пленер в Созопол.

7 и 10 сутринта е на 4ти май и една особено симпатична муха ми пее стил "ЛилитУ", кацнала на върха на носа ми.Две минути буквално цикля докато не осъзнавам, че след 20 минути трябва да съм на централната автогара и да се бутам между говедата от випуска за да си метна багажа в автобуса за "Созопол".За 10 минути съм свършила сутришната си програма, нещо което в обикновен ден правя за час.Облякла съм анорака наопаки, едната ми плитка стърчи на страни, но виж съм щастлива, защото съм си намерила айпода (sun).И след половин час чакане на буса, бутане и порядъчна употреба на "Ако не се забързате някой ще загуби ръцете си обещавам" с випуска сме се качили в автобуса и отпътуваме за поредната практика.Едва ли някой очаква нещо разлчно от предишните практики - ще рисуваме като луди през деня, а вечер ще се крием от учителите с някоя и друга бира, докато тайно си слушаме Мейдън.Но очакванията ни за обикновена поредна практика се разбиват с трясък в земята още щом стъпваме на Созополска земя.Хотела е..така да го кажем наистина си заслужава парите(Бележка:На нас не ни пукаше особено какъв е хотела стига да имаше минимални условия да рисуваме и релаксацияWink.Слизаме,хвърлям злобен поглед на две кифли с лепнали дънки, който "куфеят"на Фиъ - ра, до който как се докопали не знам.Следва поредното "Някой ще си загуби ръката" и се нанасям в стаята заедно с съквартирантката си, на която "подарих" абонамент за пълен едноседмичен игнор.Първият ден нирванизирах на ръба на една скала с цигара(не бях пушила от мнооого времеWink и се вживявах с фотографски хъс в изхабяването на батерията на сапунерката ми, наречена фотоапарат.И първият ден мина скучно...Вторият ДЕН беше същият, но дойде вечерта...We couldn't wait for night to come....събираме се всички щури глави от класа и слизаме на плажа..далеч от очакванията ми пиани бяха само три момичета, но те кога ли са били трезви..едната - перманентно пиано, но пък ужасно красива направи псевдо стрийптийз, но слава Еди някой я спря преди да свали сутиена(Бяхме само момичетаWink.Другата се отряза, за да цитирам "Съм весеелааа" - Овца!А третата, тя май изтрезнява само, за да се напие отново.Е на техният фон бяхме ние, всяка ярка индивидуалност - две луди метълки (Аз и милата ми МишаWink, 3 4 рокаджийки и няколко неутрални, но страхотни момичета.И падна една дивотия, една лигавщина.Всяка се опитваше да събори другата в пясъка.Други скачахме в плитчините с дрехите.И само как изпратихме вечерта.С моята Миша сме големи фенки на Гънс и го ударихме на всички по - комерсиални парчета - Sweet child of mine, knockin' on heavens door, paradise city,patience и ака цяла вечер с цяло гърло (е аз поне не съм трагична в пеенетоWink.А през това време един мелез между пекинез и пинчер се опита да ме хапе за крака - глупава гадинка.И вечерта свърши..последва още един обикновен ден - рисуване, рисуване,рисуване.И отново дойде нашето време от денонощието..с бутилка уиски, която този път си поделихме между у 20 човека не останаха пияни.Sipping whisky of the bottle not thinkin' of tomorow.И на следващото утро на закуска нямаше почти никой - всички го бяха ударили на сън, освен мен(аз ядини не изпускамWink.Осъзнала, че това ни е последният ден с лека носталгия метнах карираната риза, каубойската шапка и банските и се изнесохме към Ропотамо.Като изключим студа беше велико.Още в момента, в който нелегално и финно се вмъкнахме 40 човека да съзерцаваме водните лилий, ми стана така мило, така неглижирано, като в една песничка на Кид Рок.И деня свърши...беше валяло..беше студено мрачно...пясъка бе мокър, а аз посрещнах залеза сам - самичка на северния плаж на Созопол събирайки миди и джапайки със се чорапогащника в морето.Прибрах се в хотела (в другия край на градаWink боса.И тази вечер нямаше да има плажно парти.От началото на практиката в хладилника ме чакаше една мъничка мента.Изпих си я и заспах пред телевизора(не от нея ами от това, че беше към 11, а аз бях станала в 5).Не знам колко бях спала, но не мина много докато с ритник в стаята не влетя Оля и не ме изведе на вън.Една боса разходка из града, защото обувките ми бяха в нечия стая.Луди снимки, дивашки изцепки и оня светещ фонтан.И за сол на манджата наречена "прощална вечер" с моето Мише изгледахме Фрактура и всичко живо по стайте.На следващата утрин трябваше да се сбогуваме със Созопол....С малко сълзи и отново All summer long на Кид Рок изпратихме най - хубавата си практика до сега!
Reply
Якооооо. Smile :rockdevil:
Пък аз днес съм на работа...
Нямам какво повече да добавя, освен, че съм и с автобуса, заради дъжда сутринта.
Просто виждам как ще издивея и след работа ще се докопам до гаража, а после... накъдето ме закара белия кон.
Big Grin
[COLOR="Yellow"]Love is a razor and I walked the line on that silver blade
Slept in the dust with his daughter, her eyes red with
The slaughter of innocence
And I will pray for her.
I will call her name out loud.
I would bleed for her.
If I could only see her now.

Circle of fire my baptism of joy at an end it seems
The seventh lamb slain, the book of life opens before me.
And I will pray for you.
...Some day I may return.
Don't you cry for me
Beyond is where I learn.
[/COLOR]
Reply
добра новина, пускат ни в 16:00 Smile :rockdevil:
[COLOR="Yellow"]Love is a razor and I walked the line on that silver blade
Slept in the dust with his daughter, her eyes red with
The slaughter of innocence
And I will pray for her.
I will call her name out loud.
I would bleed for her.
If I could only see her now.

Circle of fire my baptism of joy at an end it seems
The seventh lamb slain, the book of life opens before me.
And I will pray for you.
...Some day I may return.
Don't you cry for me
Beyond is where I learn.
[/COLOR]
Reply
За пореден път се оспивам и телефона ме спасява.В 12 и 20 майка ми звъни да ме пита какво правя и аз загрявам, че трябва да излезна в 13 за среща с две приятелки.И така излезнах на пълна газ америхме се и отидохме да раздаваме безплатни прегръдки, така де те раздаваха а аз държах каишката на едната, докато тя се вживяваше в ролята на куче.Аз им бях лчен бодгард.И така хубаво къахме се в фонтаните на НДК изгониха ни от там и айде боса по асфалта докато ми изсъхнат чорапките.И всичко хубаво, докато не дойде момента д се прибирам и да мина да си взема снимките от фотото, което подчертавам работеше до 6.И така в 4 и 30 бях там и какво да видя "Затворено".Кипна ми, защото чакам за тези снимки от два дни и се обаждам на майка ми да и се оплача.И тук идва най - гадното, тъкмо когато си затварях телефона един тъп фешън се изсили за трамвая и ме бутна при което телефона ми литна и се разби...тъпото лайно дори не се обърна а се метна на трамвая и отпраши.И аз сега съм без телефон Big Grin
Извода:Фешъните са тъпиии!Big Grin
Reply
Днес цял ден в Борисовата. Бяхме в началото с класа + класната... при което седнахме в едно заведение в края след поничките, за което дсори не подозирах. Помолихме класната да ни поръча бира, а тя, заедно със сервитьора, бяха крайно неучтиви и ни отказаха хD Аз пък напук не си поръчах пържени картофки.. няма да им правя оборот, като не дават бира я.. И Каменица нямаха даже.. и цаца нямаше. Класната си тръгна, а ние отидохме до Ариана, да гледаме как двама наши съученици се возят романтично на една лодка. хD Най-сетне си отидоха милите ни кифли и ние отидохме да си купим бира... При което компанията ми отказаха да ми помогнат, а аз взех двулитровка... И така... сама литър и половина бира изпих и останалото успя да се стопли. Играхме багминтон, позелених си чисто новите дънки в тревата, гоних един приятел с остатъка от бирата, за да го залея /което впрочем завърши успешно/ :]
Помотахме се, станаха ми мазоли по краката, тичах към тоалетната /определено имам шестото чувство, че в предишния си живот съм била бойлерHuh/ И какво още.. слушахме чичко Алис, Мейдън, Кис, Скорпиънс... бе въобще всичко, с което ми е тъпкан телефона.. Даже с една приятелка имаме еднакви телефони, та правихме стерео хD и сега съм капнала.. и ми се спи страшно много.
Reply
Oт крайно дясно в крайно ляво по Цариградско, невероятно :w00t: Искам пак. Бях забравил колко е весело да се кара колело. А сега навръщане по Сливница няма коли и пак същата процедура. Що не вземат ги забранят в града тез коли Rolleyes Само да не бях изкривил каплата на един френд :dry:
Reply
Днес трябваше да бъда на две обучения едновременно и успях. Голямо постижение, хехе. Изобщо тоя месец се очертава като мнооого учебен, чак детето ме пита: "Е, добре, де, още ли не си се научила"?.Big Grin
And I know of the pain that you feel the same as me...
Reply
сънувах, че чичко Купър ми пее на ушенце ^^ и някакъв чаровен китарист ми свири после.. :wub::wub: искам пак да заспяяя :laugh::wub:
Reply
The beasT Wrote:сънувах, че чичко Купър ми пее на ушенце ^^ и някакъв чаровен китарист ми свири после.. :wub::wub: искам пак да заспяяя :laugh::wub:

eeeee и аз искам така Big Grin

Аз пък днес само да свърша работа и ще празнувам че минаха матурите на приятелите ми Big Grin

Ааа и ми дойде билетът за хиподил, котрол и ревю и сега съм много доволна!:happy:
"...and with strange aeons even death may die..."
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)