Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво ви се случи днес?
Колко пари е?
[Image: icebruce.jpg]
Reply
25, в деня на концерта 35
"...and with strange aeons even death may die..."
Reply
Ми спя си аз следобеден сън и сестра ми решила, че ще бъде изключително забавно да ме полее с "шишенце" вода. Пък и хем да ме разхлади... :edflame::edflame:
Reply
регистрирах се в ironmaiden-bg.com :rockdevil:
Reply
Днес сутринта станах под наслов да се изкъпя и да изпратя една приятелка.Мацката завършва и се събрахме дърти метъли и аз барабр с тях.Когато пристигнахме на уговореното място не бях очарована от музиката, дяволите я взели гадната чалга.Бащата на въпросната завършваща е луд фен на мейдън и наистина не издържа дълго тази музика.В мига, в който дъщеря му(jя беше причината да се слуша това, в друга ситуация би било недопустимоWink тръгна за бала същинската част започна.Беше размазващо при все, че родителите ми(който имах за сдухани Big Grin) бяха там и уви на очакванията ми купонясваха.Цял следобед и вечер слушахме лайвове на Мейдън и куфяхме.Цялата вечер бащата на абитюрентката (стар семеен приятелWink ми обесняваше как завижда на баща ми, че има такава цитирам "печена и знаеща кво да слуша дъщеря".Човека всячешки се стараеше настроението да е на макс- биричка, страхотна музика, яко куфеене.И успя.Най - хубавото обаче беше момента , в който галех едно куче и въобще не обръщах внимание на никой и той буквално нахлузи нещо на главата ми.По дволите, помислих си и когато махнах нещото от главатэ си останвих, че това е лента на Мейдън.Стана ми невероятно мило и попитах "за мен?" "Дам" отговори той и ми каза, че това е лента от коцерта през две и седма.Разплаках се от кеф.И последва цяла вечер куфеене.Едно искам да кажа в заключение - Мерси за страхотният купон, Иване! :rockdevil:
Reply
Хиподил, Контрол и Ревю... друго има ли нужда да казвам Big Grin
"...and with strange aeons even death may die..."
Reply
"Heaven"Maiden, чак на мен ми стана мило и хубаво ^^ :happy::happy:
Reply
Баси, мислех че като се ходи на изпращане ти носиш подарък, а не че ти дават на теб :eusa_think:
Честит да ти е и да го пазиш Wink
Reply
Morgoth Wrote:Баси, мислех че като се ходи на изпращане ти носиш подарък, а не че ти дават на теб :eusa_think:
Честит да ти е и да го пазиш Wink

Еми то ние подарихме, неква висулка на сваровски и некви там още бижута.Не е останала абитюрентката без подарък Big Grin.А лентата направо ми е като съкровище.Big Grin
Reply
HeavenMaiden Wrote:...неква висулка на сваровски и некви там още бижута.
Тази формулировка много ми харесва! Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)