3rd December 2010, 12:07
Всичко от форума си остава.. Той ще си е същия
За тази цел утре вечерта ще го затворим за да можем да опражим настройките... и ще се видим на 11 сутринта с новият сайт и всичко
В началото разбира се може да има някои грешки и нередности затова ще очаквам да пишете ако видите не6то за да го отстраняваме.. сайтът е пренаправен отново 0 и е нормално нещо да сме изпуснали или да има грешки
За тази цел утре вечерта ще го затворим за да можем да опражим настройките... и ще се видим на 11 сутринта с новият сайт и всичко
В началото разбира се може да има някои грешки и нередности затова ще очаквам да пишете ако видите не6то за да го отстраняваме.. сайтът е пренаправен отново 0 и е нормално нещо да сме изпуснали или да има грешки
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
All the evil seems to live forever...

