Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IRON MAIDEN И RAMMSTEIN НА SONISPHERE FESTIVAL
Снощи станаха ясни имената на участниците в предстоящото британско издание на пътуващия европейски фестивал "Sonisphere", което ще се проведе в Небуърт от 30 юли до 1 август 2010 г. Хедлайнъри ще бъдат IRON MAIDEN и RAMMSTEIN, а останалите засега потвърдени групи са SLAYER, ANTHRAX, MOTLEY CRUE, Alice Cooper, THE CULT и IGGY & THE STOOGES.

Същият фестивал има и дата, за която се посочва София-България (23-24 ЮниWink
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
За София обявяват Мейдън,Металика,Слейър и си пръскам главата с 9мм ,а после ще се обеся!
Steve Harris is no saint. But he did start something of a religion.
04.06.07 :edtroop: 02.08.08:edtroop: 10.02.09:edtroop: 14.08.10 :edtroop: 15.08.10 :edtroop: 08.06.13 :edtroop:
Reply
Мен ми стига Maiden, Rammstein, Slayer, Motley Crue....и просто няма да го доживея.

Но нещо ми говори за Rammstein, Металика, ANTHRAX
Reply
Тва ако отида на такъв фестивал най-малкото ще ми се откъсне главата от тялото и ще трябва да си я нося под мишница...

Някакъв пич беше пуснал инфо в rammsteinbg.com, че в София ще свирят RAMMSTEIN и педалика на тоя фестивал и щяло да бъде обявено в понеделник, но докъто не стане факт, не вярвам на нищо!
[Image: velikoturnovo_Clan.jpg]
Reply
IRON MAIDEN
METALLICA
RAMMSTEIN
SLAYER
OVERKILL
ALLICE IN CHAINS
ANTRAX
SKUNK ANANSIE

:eusa_shhh: ..... за IRON MAIDEN не е сигурно, но другите са почти сигурни.
Reply
на мен Мейдън, Металика, Слейър и Рамщайн са ми достатъчни Big Grin, просто ще се счупим от хеадбангинг, ако има дори нещо, което е бледо подобие на това Wink
I'm an FC member!
04.06.07(BG)...02.08.08(GR)...10.02.09(SRB)...14.08.10(HU)...15.08.10(RO)...16.06.14(BG)...30.07.16(RO)...24.04.17(DE)...20.07.18(GR)...22.07.18(BG)... 10/11.08.18(UK)...22.05.22(CRO)...24.05.22(SRB)...02.07.22(DE)...13.07.22(BG)...
Reply
Някак си не ми се струва, че и Maiden и Metallica ще дойдат в БГ. До този момент няма такава комбинация в другите държави, а не виждам как точно за нас ще го направят. Но всичко е възможно, а и не това е важното... Аз бих се разбил от кеф на line-up подобен на английския, но ще видим... Каквото и да е, важното е, че сме част от такова голямо събитие. :rockdevil: До колкото разбрах нови дати за Metallica ще има другата седмица на site-a им. Така че, ако ще идват най-вероятно ще се обяви другата седмица, което се навързва с инфото, което споделиха Гери и Тошето.
Reply
Dr. Feelgood Wrote:Някак си не ми се струва, че и Maiden и Metallica ще дойдат в БГ.

Хаха, някакси ти се струва или някакси ти се иска ? Big Grin

На мен ми се иска Iron Maiden && Metallica, ама ми се струва, че само една от двете групи ще дойде Smile
Reply
Ludnichar Wrote:Някакъв пич беше пуснал инфо в rammsteinbg.com, че в София ще свирят RAMMSTEIN и педалика на тоя фестивал и щяло да бъде обявено в понеделник, но докъто не стане факт, не вярвам на нищо!

Педалика ?! WTF ?!
Reply
Предвид, че при нас са 2 дати е напълно възможно да са двете М хедлайнъри.Не забравайте, че е 22 и 23...а хедлайнърите са Металика, Мейдън и Рамщайн..смятайте 2 от тея групи ще са 100 % при нас, но аз си мисля, че ще са Металика и Рамеца.

трябва да отбележа, че изключително много ме радва финландската версия....Хим, Хевън енд Хелл и Мотлей Крю, заедно с Мейдън..ибахти тва е правено като за мен, все едно аз съм си го поръчвала Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)