Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 2.6 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Пенсиониране" на песни
Класики надали бих пенсионирал, ама не бих се замислил за доста парчета от Virtual-a и X Factor-a.Е, не че има голям шанс да ги изсвирят така или иначе... Wink
Reply
Пенсионираха Wrathchild затова турне,ама за сметка на това :edtroop:
Reply
Wrathchild е велика. :rockdevil:
Аз бих пенсионирал Drifter и Hooks in You (:blinkSmile.
Reply
класиките като The Trooper, Run to the Hills, Fear of the dark винаги взривяват публиката, не могат да се пенсионират. Но бих се замислил сериозно за 2 Minutes to Midnight и дори самия звяр, за сметка на нещо от ерата Блейз, или повече неща от новите албуми.
Reply
НЕ схващам нещо.Под пенсиониране на песен не се ли има в предвид песента да е махната от сет листа.Смисъл Hooks In You не е свирена бая отдавна и няма к'во да и се пенсионира.

Иначе аз не бих махнал звяра,за 2те минути бих се замисли.Ама звяра няма как просто...

Иначе на Somewhere Back In Time '08 става ташак.На концертите редуват The Clairvoyant и The Evil That Men Doкоето е ужасно Confusedad:
Искам ги и двете,макар едната да я чух на живо вече,ама немога да не я чуя пак.
Ако зависеше от мене на мястото на Moonchild слагах Ясновидеца...
Reply
2 minutes to midnight
666
can i play with madness

на тяхно място:
sign of the cross
brave new world
afraid to shoot strangers(песен която има остра нужда от отпенсиониранеWink
Reply
със закон бих забранил свиренето на: "can i play with madness"

да се замени от ...ейсес хай примерно .. или райм оф ди ейшънт маринър....или лонлинес оф дъ лонг дистанс рънър :wub:
Not everyone likes metal - FUCK THEM !!!
Reply
Rime of the Ancient Mariner да се пенсионира???? - Ти видя ли я наживо??? Двата концерта които съм видял на живо само още повече затвърдиха убеждението ми, че 2 Minutes e за пенсиониране, бих се отказал и от звяра, може би Hallowed все за сметка на по-нови неща, /последните 5 албума/

Обаче защо не включат powerslave... Божествена е на живо!!!
Reply
Тук стана малко объркване човека каза че иска CIPWM да се смени с някоя от трите други.. Иначе Дъ райм определено е безсмъртна и на живо звучи чудовищно
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Именно Райм-а в Рио през 96-та ми беше първата изслушана песен на Мейдън. Бях покъртен. Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)