Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ed hunter
Имам играта от много отдавна,но едвам вчера се пробвах да пострелям.Не съм добър в комп.игрите,но при условие,че тук се играе само с едно копче,успявам нещо да направя.Е,това нещо не е много,колкото да стигна до трето ниво.Там пристигам обикновено много уморен откъм животи.И точно тук искам да попитам-какво се прави,че когато ме убият да не започвам отначало,а от нивото до където съм стигнал?:eusa_think:
Reply
Ако си спомням правилно, трябваше май да минеш няколко нива, за да започне да ти дава възможност като те убият, да почваш от по-нагоре. Това ми беше адски досадно на мене. Иначе има тук там разни плюсчета и други бонуси, които се появяват във въздуха и трябва да ги стреляш. Също така от време на време се появява и портрет на някой от бандата. Стреляй смело. Това е едър бонус.
Превъртал съм я тая малоумна игра, ама беше преди 10 години.Smile
[COLOR="DarkRed"]There are more things in heaven and earth, than are dreamt of in your philosophy.
Hamlet, Act I, Scene V[/COLOR]
Reply
Thanx,mate
Reply
По мое мнение,тази игра е едно от най-големите разочарования ,които Мейдън можеха да причинят на феновете си.Поне за мен този ход е много разочароващ.
Първо.Твърде комерсиално,твърде в стила на Кис.
Второ.За мен е несериозно група от ранга на Мейдън,написала песни като Hallowed Be Thy Name,Infinite Dreams и Remember Tomorrow,да издава подобен тип "забавление за феновете".
Трето.Поне играта да беше добре направена,а тя е тотален провал и от gameplay гледна точка.
Steve Harris is no saint. But he did start something of a religion.
04.06.07 :edtroop: 02.08.08:edtroop: 10.02.09:edtroop: 14.08.10 :edtroop: 15.08.10 :edtroop: 08.06.13 :edtroop:
Reply
Кико ти кога си купи и игра играта Big Grin
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Не помня,но ориентировъчно 2004-2005
04.06.07 :edtroop: 02.08.08:edtroop: 10.02.09:edtroop: 14.08.10 :edtroop: 15.08.10 :edtroop: 08.06.13 :edtroop:
Reply
Братле това са 6-7 години след излизането на играта.. тя още 2000 година беше морално стара Big Grin

Много хора ще кажат "Да ама има игри от това време които са дълеч по на ниво....."

Защо се сравняват големи компании за игри които продължение на години работят върху една игра и фирма която Maiden e наела да направи нещо за няколко месеца аз лично мисля че си има доста голяма доза чар но именно в това е грешката на много банди като почнат да вкарват дигирални 3d неща в обложки и клипове точно коgato развиват.. буквално за месеци вече почват да изглеждат смешни

Погледнете подяволите клипа на The Angel And The Gambler ...изглежда като прототип на рекламата на Тантум Верде

Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Бе не е баш така.Californication на Red Hot и днес си ме кефи.
А TAATG също си има своя чар,особено,където играят карти Big Grin

Пак казвам.Не ми е проблемът геймплея на играта,а самата идея за нея.Дори да беше нещо като Quake III ,пак нямаше да удобря Мейдън да правят такъв комерсиален ход.
Reply
Maiden имаха такава идея още през 1995. И досега някои копия на Best Of The Beast вървят със стикер, който рекламира играта Melt. Тя така и не излезе всъщност. После платиха за Ed Hunter. Имаха големи амбиции- щеше да е на платформата на Quake II и прочие. Блейз беше в основата на тези неща. Някъде по това време обявиха, че ще преиздадат каталога с нови, 3D обложки. Нито еграта се получи добре, нито другите неща се случиха и според мен най-вече, защото Брус се върна в Maiden и групата преорганизира приоритетите си.
[COLOR="DarkRed"]There are more things in heaven and earth, than are dreamt of in your philosophy.
Hamlet, Act I, Scene V[/COLOR]
Reply
Да и сега ,след като Брус се върна,могат вече да издават самолети с тяхното лого или оборудване за фехтовка "Iron Maiden" .Шпаги 3 модела - "Flash of the Blade" - олекотен модел,за бързо намушвакне.Позлва се от по-бързите състезатели.

"The Duellists" - удължена версия,служи за намушкване от по-далечно разстояние.Използвана е предимно от технични състезатели.

"Powerslave Model" - същата като "The Duellists" ,само че материалът,използван за изработката е египетска платина,специално изровена от гробницата на Имотеп.

В момента бандата води преговори с Боинг и Еърбъс за осъшествяването на самолетните проекти "Aces High 757", "Tailgunner 154" и "Icarus from metal,not from wax".
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)