Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 2.46 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Любима песен
Коя ви е най-най-най любимата песен на мейдън? Не приемам мнения от сорта на "всички са добри" или няколко песни. Да видим сега кой може да се ограничава smile.gif
Моята е Alexander the Great, но напоследък постоянно слушам Flight of Icarus, така че може скоро да се промени това smile.gif
Reply
Обожавам всички песни на Мейдън.Деля ги на три категории.Любими песни,песни които обожавам и песни без,които не мога да живея,ако не ги слушам.В момента цикля яко на "Where Eagles Dare" и "Be Quick Or Be Dead".Но има една песен,която обожавам мааакло повече от останалите,но достатъчно много за да ми е любима и тя е "The Evil That Men Do"
Reply
Не обичам да казвам една, но все пак има такава, която както на Morticia Dickinson е с малко над останалите - Dream Of Mirrors!
Reply
^ ооооо тя е величествена....
Reply
Значи при мен пените варират според настроението
Но определено имам някои фаворити

Hallowed Be thy name
The Prisoner
Aces High
Flight Of Icarus
The Rime of the ancient mariner
2 minutes 2 midnight
.. и така до безкрай

Но все пак ако трябва да посоча само 1 ще кажа Hallowed Be Thy Name
Според мен тя определя най-общо и точно творчеството на Maiden.
Ако на някой тази песен не му харесва ... по добре да не слуша тази група. Smile
Only The Good Die Young...
All the evil seems to live forever...
Reply
Dragontear Wrote:Ако на някой тази песен не му харесва ... по добре да не слуша тази група. Smile

Тука не си прав определено! Според мен поне песен, която може да опише цялото творчество на Мейдън НЯМА!
Освен това факта, че някой примерно не харесва толкова дадена песен не го прави по малко фен - различни хора, различни вкусове! Smile
Reply
Ужасно труден избор. Сигурно ще се смеете, но в момента си мисля за "Paschendale"...
.::Metal World::. - Българският метъл портал
Reply
незнам защо, обаче The Clansman, ми харесва супер много, обаче не слушам само тази песен де, всички техни песни са ми фаворити
Reply
wicker man Напоследък яко ме зарибява Wink
[SIGPIC][/SIGPIC]
The only band KISS have ever supported!!!
Reply
Фаворит ми е Fear of The dark :devilsmiley:
I don't want your sympathy
all i sense is endless apathy
my fragile mask crumbles
and i continue reconcile
my eternal safety lost by doubt
too long have i refused to shout...

If i stare in the mirror will i see my face
if i look in the mirror even if i gaze ?
NO...i only saw bitterness and tears
could you help me ? help me fight my fears
you're just empty...you never felt...
you're just empty...you can't help
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)