Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 2.46 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Любима песен
Може би "The Thin Line Between Love And Hate" заедно с всички останали.
Reply
мене Massacre ме радва май най - много .... но и другите също ... ест ..:rockdevil:
Reply
Wrathchild,The Trooper и още към стотина Smile
Reply
ако трябва да кажа само една песен, ... The evil that men do(live-Rock in Rio):edrool:
Reply
Бях на 8 и чух интрото на Fear Of The Dark , от тогава вече 9 години гги слушам всеки божи ден , станах ми най-любимата група , така че фобията от тъмното определено е номер едно..
Blood Brothers,Wasting Love,From Here To Etirnity,The Evil That Men Do,Aces High,The Loneliness Of The Long Distance Runner,Afraid To Shoot Strangers,Hallowed Be Thy NAme,Childhood's End,Mother Russia,Judas Be My Guide,Run TO The Hills,The Trooper,Holy Smoke,The Number Of The Beast и още мнооого..
И аз съм на настроения
Reply
The Evil That Man Do - смело мога да твърдя, че това е песента, която сред още много други любими се откроява по-осезаемо!
Reply
Преди години бях раздиран между The trooper и Wasted years , напоследък съм риздиран между Dance of death и No more lies...Мейдън са ми любима групи и може би единствената от многото , които харесвам , на които не мога да кажа категорично - е тая песен ми е любима!
Reply
Определено труден избор но мисля че Run to the Hills (тая песен напоследък не мога да заспя без да я чуяWink
Reply
Dream of Mirrors и Wrathchild страшно много ми харесват!
Reply
Ооо, мога да говоря за любими песни от албумите, но не и за любими песни въобще!Ще минете и без моя избор. :tongue:
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)