Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 2.46 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Любима песен
Аз пък имам специално отношение към Moonchild - е такива сола няма
Reply
Когато става въпрос за Мейдън е трудно, дори доста инфантилно човек да посоче точно едно единствено парче което може да опише най-точно мизуката на тази легендарна група която има толкова много нюанси и образи..... но понеже това е целта точно тук и затова и аз ще се огранича до една песен Seventh Son of a Seventh Son...:rockdevil:
Reply
Моята е Murders In The Rue Morgue, а ако изпълнението е концертно с чичко Брус от Хамърсмит 1982 то тогава просто изпълнението е перфектно :rockdevil:
Reply
Не мога да дам любима песен, по-вероятно е да мога да дам ТОП 10 любими песни /и това ще е трудно/. Не съм сигурен, но май подобна тема е имало преди.

Ако трябва да избера 1 песен която да се приближава до всичко това, което представляват Iron Maiden, това ще е Phantom of the Opera, особено изпълнението от 2009 :rockdevil:
Reply
Много се колебая между Be Quick Or Be Dead , Purgatory , The Thin Line Between Love And Hate... и така
но ще се огранича с Purgatory
Всяка една ме кефи по различен начин , много е трудно :edhorns:
Reply
Моята е WASTED YEARS и вси4ки останали
Reply
Много труден въпрос. Творчеството на Мейдън е невъзможно да бъде обобщено просто с една песен. При мен е на настроения - в един момент мога да кажа, че една песен ми е любима, в друг друга, а за момента това като че ли е Powerslave.
Reply
Hallowed Be Thy Name

:eusa_clap::eusa_clap::eusa_clap:
Reply
съгласен съм, че изборът е мнооого труден ... и все пак Rime Of The Ancient Mariner и изпълнението от Flight 666 Smile)
Reply
Една от най-любимите ми е Infinite Dreams и силно се надявам да я чуя на живо няколко пъти догодина.
[COLOR="DarkRed"]There are more things in heaven and earth, than are dreamt of in your philosophy.
Hamlet, Act I, Scene V[/COLOR]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)