Posts: 659
Threads: 17
Joined: Sep 2007
Ами като цяло сте зле тоя сезон в сравнение с предишните! Само дето останалите 3 отбора от ТОП4 са още толкова по-зле от вас, за това не си личи толкова!
А днеска просто беше върха на малоумието на сколари и вкарахте 3 (даже 4) гола от статични положения... Играта ви не беше нищо особено, само дето ние бяхме по-зле от отбор от чемпиъншип!
Posts: 492
Threads: 3
Joined: Mar 2008
Далеч сме от формата в която бяхме миналата година - всичко се мачка наред. Но всичко с времето си.
Posts: 492
Threads: 3
Joined: Mar 2008
Адмирации и аплодисменти за Челси. :eusa_clap:
Posts: 659
Threads: 17
Joined: Sep 2007
Много ли ти е кеф бе? Нали на вас винаги има кой да ви даде дузпа?
Обаче на нас 100%-ва няма да ни се свири, че ще вземем да си спечелим мача и да ви доближим...
Утре може и да фанем бас, че ще биете уест хем с дузпа на педалдо! Да ви *** в съдийското отборче нещастно!
Posts: 492
Threads: 3
Joined: Mar 2008
Where u goin?
NOWHERE!
Where u goin?
NOWHERE!
Where u goin?
NOWHERE!
Голям кеф ми е да гледам как се пениш. Осъзнай се малко и се кротни. Пък е и време да помислиш за нулевите ви шансове и следващата година да се проявите където и да е било. Без Мауриньо сте точно за никъде. :laugh: Иначе аз кво мога да направя по въпроса, че Хауърд Уеб и Стив Бенет си падат по Юнайтед?
Posts: 659
Threads: 17
Joined: Sep 2007
8th February 2009, 03:06
(This post was last modified: 8th February 2009, 03:21 by Ludnichar.)
h4ll0w3d Wrote:Иначе аз кво мога да направя по въпроса, че Хауърд Уеб и Стив Бенет си падат по Юнайтед?
Мен би ме било срам...
А това пък тебе кво те кефи и кво не мен най-малко ме засяга! Човек, който се кефи на скапано съдийско отборче, на което му кръводаряват всеки мач, никак не би могъл да ме засегне на тема футбол! Все едно чалгар да ме засегне на тема музика!
ЕДИТ: Всъщност не се изразих правилно - да се кефи човек на отбора си няма нищо лошо, но да се кефи да го ръгат всеки мач, това вече е жалко...
Posts: 492
Threads: 3
Joined: Mar 2008
Ludnichar Wrote:Много ли ти е кеф бе?
Ludnichar Wrote:А това пък тебе кво те кефи и кво не мен най-малко ме засяга!
Малко противоречия, не мислиш ли?!
Точно пък ти най-малко можеш да ми говориш за подаръци, виж какво направи абрамович с вас, и тогава ми говори! И претенции и всичко ви ви порасна! Още повече, ако те е срам да си привържаник на о(т

бор, който е поддържан от рефери, тогава си противоречиш на принципите и стандарите! Ей ги подуянци служат за пример...
Posts: 659
Threads: 17
Joined: Sep 2007
Утре съм на концерт на Мейдън... Баш за футбол най-малко сега ще тръгна да споря... Още повече, че сколари вече го няма и ми е допълнителен кеф от това...
Като се върна други ден ще продължим дискусията!
Posts: 492
Threads: 3
Joined: Mar 2008
И все пак може да се караме по форума за любими отбори, което е в границата на нормалното, но аз ви пожелавам да си изкарате чудесно.

Иначе Дзола засега не напускал Уест Хям.
Posts: 659
Threads: 17
Joined: Sep 2007
Е разбира се, тука преди всичко сме фенове на Мейдън, а чак след това футболни фенове! Мерси за пожеланието!
Пък аз тайно си се надявам Дзола все пак да си дойде на Стамфорд, защото за мен той е човека! Именно това се надявам да прочета в нета сряда сутринта като се приберем в София!